11 Vas 2017
   Šiandiena vasario 11 d. baigėsi 3 mėnesius trukusios, 5 kartą organizuotos, 5x5 Tauragės apskrities salės futbolo mėgėjų pirmenybės.
   Šios pirmenybės prasidėjo gruodžio 10 d. ir visa laiką rungtynės buvo žaidžiamos FK „ Tauras“ dirbtinės dangos futbolo salėje ( Vytauto g. 141, Tauragė).
   Pirmenybėse dalyvavo 7 komandos, kurios visa tą laiką varžėsi , dėl patekimo į finalus. Į finalus išėjo keturios komandos: FK „ Tauras“ , Veteranai, FK Vailida, Minusas.
  Dėl 3-4 vietos varžėsi Veteranai su FK „ Tauras“.  Pirmas kėlinys buvo labai intriguojantis ir negalėjai nuspėti, kas bus nugalėtojai, bet antrame kėlinyje FK „ Tauras“ auklėtiniai neatlaikė spaudimo ir pabaigė 5-9 rezultatu Veteranų naudai.
 Dėl 1-2 vėtos varžėsi FK „ Vailida“ ir Minusas, varžybos buvo labai gražios ir įtemtos žiūrovams ir komandų sirgaliams, nes komandos žaidė taškas į tašką, bet vis dėl to FK „ Vailida“ nugalėjo 6-4 rezultatu.
  Sužaista pirmenybėse 23 rungtynės, įmušta 631 įvartis.

  Rezultatyviausis pirmenybių žaidėjas - Vidas Keserauskas ( Veteranai)
  Geriausias vartininkas- Aironas Vaičikauskas ( Minusas)
  Geriausias pirmenybių žaidėjas - Vidmantas Gudjonis ( Minusas)

 Sveikiname komandas ir žaidėjus nugalėtojus, dėkojame už dalyvavimą visoms likusioms komandoms, o didžiausia padėka sakome Tauragės rajono savivaldybei, Tauragės apskrities futbolo federacijai už paramą.