08 Rgs 2017

Šių metų rugsėjo 07 d. įvyko 8x8 Tauragės mėgėjų pirmenybių paskutinis turas. Paskutiniame ture kova vyko, dėl trečios ir ketvirtos vietos, nes pirma ir antra vietos buvo jau aiškios.
     Pirmą vietą pirmenybėse iškovojo ir tapo 8x8 Tauragės apskrities futbolo mėgėjų pirmenybių čempionais komanda „Liberty Beach“.
    Antrą vietą užsitikrino komanda „Komanda“.
    Treciąją vietą iškovojo - komanda „ Norlin“ .
    Ketvirti liko komanda „ Suktukas“ .
   Turnyrinės lentelės dugne, šeštoje vietoje, liko komanda „Vailida/Savirida“, kuri neiškovojo nei taško. Laipteliu aikščiau komanda „Tauriukai“.
    Pirmas tris vietas iškovojusios komandos buvo apdovanuotos: taurėmis, medaliais ir „Hummel“ piniginiais čekiais, kurios įsteigė Lietuvos futbolo mėgėjų lyga.
    Išrinkti 8x8 Tauragės apskrities futbolo mėgėjų pirmenybių geriausi žaidėjai:
Komandos „ Liberty beach“ geriausias žaidėjas - Robertas Liorančas
 Komandos „ Komanda“ geriausias žaidėjas - Mnatas Dičmonas
 Komandos „ Norlin“ geriausias žaidėjas - Domantas Ignotas
 Komandos „ Suktukas“ geriausias žaidėjas- Regimantas Jakštys
Komandos „ Tauriukai“ geriausias žaidėjas - Paulius Trijonis
Absoliučiai geriausias pirmnenybių žaidėjas pripažintas - Lukas Martišauskas.
 Geriausias vartininkas, kuris praleido tik 8 įvarčius - Henrikas Morkūnas ( Liberty beach)
Rezultatyviausias žaidėjas, kuris pelnė savo komandai, net 21 tašką - Arnas Metrikis ( Suktukas)
 Dėkojame mūsų rėmėjams: Tauragės rajono savivaldybei, Lietuvos futbolo mėgėjų lygai, Tauragės apskrities futbolo federacijai.