29 Kov 2017

2017 03 26 Tauragėje„ Bastilijos “komplekse vyko “Tarptautinis berniukų gim.2008m futbolo turnyras“, kuriame dalyvavo 8 komandos, 7 iš Lietuvos ir svečiai  Kaliningrado.

Kiekviena komanda sužaidė 7varžybas po 12min. Trenerio Tomo Rimo auklėtiniai šiame turnyre užėmė 3 vietą .antri liko svečiai iš
Kaliningrado SDJUSŠOR. Antri liko svečiai iš Kaliningrado SDJUSŠOR. Pirmą vietą užėmė FK Atmosfera1 komanda.

Smagu pasidžiaugti, kad visos varžybos vyko iki paskutinės sekundės.Viso turnyro metu netrūko ir didelio tėvelių palaikymo, kuris vaikams suteikė dar didesnio nusiteikimo ir ryžto.

Turnyro metu vyko ir kamuolio varymo konkursas, kurį laimėjo Telšių Džiugo futbolininkai.Taip pat buvo apdovanoti ir geriausi komandų žaidėjai ir geriausi turnyro žaidėjai.