30 Sau 2017

Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos berniukų, gimusių 2005 metais, futbolo komanda su treneriu Tomu Rimu Šiaulių arenoje.
Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos nuotrauka

Šiaulių arenoje vykusiame Tarptautiniame berniukų, gimusių 2005 metais, futbolo turnyre Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos trenerio Tomo Rimo auklėtiniai iškovojo IV vietą. Geriausiu turnyro puolėju išrinktas Tauragės sporto mokyklos auklėtinis Mykolas Rakutis. Geriausiu Tauragės komandos žaidėju tapo Jokūbas Širka.

Tarptautiniame berniukų, gimusių 2005 metais, futbolo turnyre dalyvavo 10 komandų – septynios iš Lietuvos ir trys iš Latvijos. Komandos buvo padalytos į du pogrupius po penkias rinktines.

Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos berniukų komanda laimėjo prieš Vilniaus FM (3:2), Gargždų „Bangą“ (2:0), rezultatu 5:1 sutriuškino Latvijos Liepojos II-ąją komandą. Tačiau pralaimėjimo kartėlį teko patirti po varžybų su Kauno futbolo mokyklos „Tauras“ komanda – rungtynės baigėsi 6:1 tauragiškių nenaudai. Pogrupyje tauragiškiai iškovojo antrąją vietą.

Po rungtynių pogrupiuose dėl 3–4 vietos Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos berniukų komandai teko žaisti su Liepojos I komanda. Pralaimėję latviams 6:1, tauragiškiai liko 4-oje turnyro vietoje.

Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos trenerio T.Rimo vertinimu, visos turnyre dalyvavusios komandos buvo gerai pasirengusios. Jauniesiems futbolininkams labai smagu, kad galėjo žaisti didelėje Šiaulių arenoje, kur jau antrus metus vyksta turnyrai įvairioms amžiaus grupėms.

Rytoj, šeštadienį, Šiaulių arenoje vyks Tarptautinis berniukų, gimusių 2007 metais, futbolo turnyras. Dalyvaus 12 komandų. Į turnyrą vyks ir Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos berniukų futbolo komanda.