21 Grd 2018

Kaip ir kasmet, kviečiame Jus ir Jūsų mokyklas registruotis ir dalyvauti jau tradiciniame kasmetiniame salės futbolo čempionate mergaitėms – “Ladygolas”!
Unikalių,  Baltijos regione analogų neturinčių  moksleivių salės futbolo (futsalo)  žaidynių dalyvės  ir nugalėtojos dovanų gaus futbolo kamuolių, treniruočių bei varžybų aprangų, o taip pat kitų prizų ir apdovanojimų.

Kas gali dalyvauti? Visos Lietuvos mokyklos
Kada vyksta? Sausio – birželio mėnesiais
Kas gali žaisti? Žaidynės vyks trejose amžiaus grupėse. Dalyvauti galės 6 kl. (gim. 2006 m.) ir jaunesnės, 8 kl. (gim. 2004 m.) ir jaunesnės bei  10  kl. (gim.  2002 m.) ir jaunesnės moksleivės.
Iki kada registracija? Registracija prasidėjo gruodžio 11 d., o baigsis – sausio 18
d. 24:00.

Kur gauti daugiau informacijos? Registraciją ir papildomą  informaciją  rasite internete,  adresu www.ladygolas.lt, konsultuotis galite el. paštu  g.guizauskaite@lff.lt taip pat telefonu +37060175912 arba teiraukitės Jūsų apskrities  futbolo žaidynių koordinatoriaus
(koordinatorių sąrašą rasite www.ladygolas.lt< http> ir prisegtuke). Jeigu registruotis nepavyksta ar susiduriate su tam tikrais neaiškumais, kreipkitės į Martyną Karpavičių(m.karpavicius@lff.lt, +37065310616).

Linkime Jūsų komandai daug smagių akimirkų dalyvaujant žaidynėse!