21 Spa 2016

                                                                   Tauragiškius vienija futbolas

                                                 Masinio futbolo organizatorius Alvydas Skurdelis

       2016-10-14 d. 17.00 val. „Versmės“ gimnazijos futbolo aikštelę užpildė naktinio futbolo dalyviai. Jie rinkosi į Mokytojo dienai paminėti skirtą turnyrą. Organizuojant turnyrą, talkino apskrities futbolo federacija, „Versmės“ gimnazijos administracija.
      Turnyre dalyvavo 5 komandos: „Versmės“ 1, PRC, „Tauro Ragai“ , buvusių gimnazistų ,,Versmės‘‘ 2 ir mėgėjų jaunimo rinktinė. Po burtų traukimo aikštelėje prasidėjo kova dėl kiekvieno kamuolio. Sutemus žaidimas darėsi sunkesnis: nors apšvietimas buvo geras, tačiau dalyviai turėjo būti atidesni. Vienodą taškų sumą surinko ,,Versmės‘‘ 1 ir PRC komandos, tačiau įvarčių santykis geresnis buvo ir pirmą vietą iškovojo ,,Versmės‘‘ 1 gimnazijos futbolininkai. Antrą vietą užėmė PRC komanda, trečią -  „Tauro Ragai“. Geriausiai žaidė ,,Versmės‘‘1 komandos futbolininkas Tadas Kiliokaitis, ,,Versmė‘‘2 -  Marijus Šamonskis,  PRC -  Lukas Liola, „Tauro Ragų“ -  Edgaras Mejeris, Vilius Dičmonas. Jie  buvo apdovanoti taurėmis, apskrities futbolo federacijos medaliais. Gaila, kad  už grubius futbolo taisyklių pažeidimus viena komanda po perspėjimų buvo diskvalifikuota. Tikėkimės, kad ateityje tai nepasikartos.
        Dalyviai norėtų vėl susitikti kitais metais, o organizatoriui jau rūpi, kaip padaryti turnyrą dar įdomesnį. Ir toliau futbolo mėgėjų bendruomenę lydi šūkis: „Mus vienija futbolas“. Ačiū visiems turnyro dalyviams, rėmėjams, gimnazijos administracijai, teisėjams ir gausiam sirgalių būriui.