Praūžė masinio futbolo savaitė

Praūžė masinio futbolo savaitė

30 Rgs 2019
Rugsėjo 23- 29 d. visoje Lietuvoje buvo masinio futbolo savaitė. Tauragė kartu su masinio futbolo koordinatoriumi Alvydu Skurdeliu, rengė įvairius futbolo turnyrus, kuriose dalyvavo įvairaus amžiaus vaikai.

Vaikai sportavo, žaidė, mokėsi futbolo pradmenų. Patys mažiausi stebėjo futbolo treniruotes. 

Buvo surengti turnyrai: Lopšelio darželio „ Kodelčius“ sporto turnyras., Šaltinio pradinukų futbolo fiesta, UEFA masinio futbolo savaitės turnyras Mokytojų diena.
Tauragės futbolo akademija

Tauragės futbolo akademija

22 Rgs 2019
Penktadienio vakarą,  į pakartotiną  futbolo akademijos susirinkimą, rinkosi futbollą lankančių vaikų tėveliai. 


Kadangi preitą susirinkimą įvyko diskusiją, dėl sutarčių, tėveliams kilo daug klausimų, kurie buvo ne iki galo išaiškinti.
 
Tauragfės futbolo akademijos steigėjai, visa savaite koregavo sutartis, atsižvelgdami į tėvelių ir vaikų norus.
Priimtas geriausias sprendimas, kuris tenkintu tiek steigėjus tiek tėvelius ir žinoma vaikus.

Šis susirinkimas praėjo labai sklandžiai, tėveliams buvo viskas išaiškinta, kam dar kilo klausimų, buvo atsakyti visi klausimai.  
Tėveliai sutartis pasirašė ir sutiko apsijunkti į  vieningą futbolo bendruomenę, kurios bendras tikslas - ugdyti  kuo geresni futbolistą, suteikti kuo geresnias treniruočių sąlygas.

Buvo aptarta ir ateities planai, kas Tauragės vaikams būtų geriausia, ko reikėtų. Tauragės futbolo federacijo prezidentas kartu su tėveliais, diskutavo kokios turėtų būti akademijos vaikų aprangos, kad būtų smagu turėti ir…
Tauragėje vyko futbolo vartininkų trenerių mokymų 3-asis modulis

Tauragėje vyko futbolo vartininkų trenerių mokymų 3-asis modulis

22 Rgs 2019

Šią savaitę Tauragėje vyko futbolo vartininkų trenerių mokymų 3-asis modulis, kurio lektoriumi tapo kybartietis Audrius Paškevičius.

Treneriai susipažino su svečio vartininkų treniravimo principais ir metodika, vyko diskusijos bei praktiniai užsiemimai.

Futbolo vartininkų trenerių sertifikatas būtinas, norint dirbti A lyga klubuose, o taip pat dirbant su RSC Anderlecht programa. Šis serfitikatas leis siekti UEFA B vartininkų trenerio licencijos.


Futbolo vartininkų trenerių mokymų pabaiga numatoma šių metų gruodžio mėnesį.

Kas yra masinis futbolas? Kas mes ir ką darome?

Kas yra masinis futbolas? Kas mes ir ką darome?

18 Rgs 2019

Futbolas - populiariausias sporto žaidimas pasaulyje, bet tai nėra vien per televiziją matomi elitiniai atletai, didžiuliai stadionai ir milijoninės sutartys. Masinis futbolas (grassroots)- tai futbolas visiems, visur ir visada. Futbolą gali žaisti visi, nepriklausomai nuo jų tikėjimo, socialinės padėties, gebėjimų, lyties, amžiaus, rasės. Futbolą gali žaisti visur - gatvėje, kieme, lauke, miške, paplūdimyje, aikštelėje, stadione. Futbolą gali žaisti visada - ryte, dieną, vakare, naktį.

Mes esame Masinio futbolo asociacija.

Mūsų misija - supažindinti su futbolu, populiarinti šį žaidimą ir suteikti sąlygas kiekvienam dalyvauti jame.

Futbolas mums yra kaip priemonė sveikos gyvensenos, nuolatinio sportavimo įgūdžių ugdymo propagavimui, socialinei integracijai ir tikslinės švietėjiškos veiklos skleidimui.

Dirbame su sporto klubais, ugdymo įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir su visais, kam sportas artimas.

Mes žaidžiam. Mus vienija futbolas.

www.futbolasvisiems.lt
MOKYKLŲ FUTSAL ŽAIDYNIŲ 2 SEZONAS: DAUGIAU IR ILGIAU

MOKYKLŲ FUTSAL ŽAIDYNIŲ 2 SEZONAS: DAUGIAU IR ILGIAU

18 Rgs 2019

Vaikinų mokyklų salės futbolo (Futsal) žaidynės „MrGolas“ šį sezoną vyks trijose amžiaus grupėse ir išaiškins Lietuvos čempionus. Registracija antrajam sezonui prasidėjo ir truks iki rugsėjo 29-osios.

Salės futbolas, kuris pasaulyje žinomas Futsal pavadinimu, pasaulyje vis labiau populiarėja. Žaisdami jį savo įgūdžius tobulino būsimos futbolo superžvaigždės - Ronaldinho, Xavi, Lionelis Messi, Cristiano Ronaldo, Neymaras ir daugelis kitų. Kitais metais geriausius planetos žaidėjus išvysime Lietuvoje per Pasaulio čempionato finalines kovas.

Išbandyti šį dinamišką, patrauklų sportą vaikus, kurie nelanko futbolo mokyklų ar būrelių, kviečia „MrGolas“. Debiutinis jo sezonas į mokyklų sales įtraukė daugiau kaip 2000 moksleivių. Šiemet dalyvių tikimasi dar daugiau, nes varžybos vyks trijose amžiaus grupėse – U-12 (gimę 2007 metais ir jaunesni), U-14 (gimę 2005 m. ir jaun.) ir U-16 (gimę 2003 m.…
Mažojo futbolo čempionate - FK „Šilalė-Prolain“ vicečempionai

Mažojo futbolo čempionate - FK „Šilalė-Prolain“ vicečempionai

16 Rgs 2019

Šeštadienio dieną puikiai paruošta Jurbarko miesto Romualdo Marcinkaus stadiono veja priėmė visas dvylika Lietuvos mažojo futbolo čempionato komandas, kurios sužaidė po dvi paskutines 2019 m. čempionato rungtynes ir taip paaiškėjo visų ekipų galutinės pozicijos turnyrinėje lentelėje.

Vilniaus FK „El Dorado“ ekipa auksą spėjo užsitikrinti jau Visagino etape prieš dvi savaites, tačiau dėl likusių dvejų prizinių vietų kovėsi net penkios komandos, iš kurių nesuklupo tik dvi. Būtent jos ir užsitikrino sidabro ir bronzos medalius. 
„Džiaugiamės tapę čempionais. Į Jurbarką atsivežėme ne pačią pajėgiausią sudėtį, tačiau beprotiškai didžiuojuosi savo vyrais, kurie sužaidė nuostabiai prieš „Polivektrį“. Gerai žaidėme ir prieš „Linksmakalnį“, tik gal pritrūko jėgų. Čempionatas buvo tikrai geras, o dabar metas švęsti“, – sakė „El Dorado“ vadovas Martynas Rašinskas.

 Sidabras – buvusiems čempionams, bronza –…
Tauragės futbolo bendruomenei, pristatyta Tauragės futbolo akademija

Tauragės futbolo bendruomenei, pristatyta Tauragės futbolo akademija

13 Rgs 2019
Trečiadienio vakarą,  į Tauragės bendruomenės namus, buvo sukviesti futbolą lankančių vaikų tėveliai.

Tėveliams ir vaikams,  buvo pristatyta Tauragės futbolo akademija. Akademijos tikslai, vizija.

Tauragės akademija pristatyti buvo pakviesti ir  Lietuvos futbolo federacijos atstovai: Deimantas Bička, Diana Jonaitienė, Lukas Artimavičius, kurie pristatė „ Anderlecht“ jaunimo ugdymo programą, su kuria dirbs Tauragės futbolo akademijos treneriai.

Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidentas Arūnas Pukelis , kartu su Tauragės akademijos techniniu direktoriu Andriu Bendiku pristatė tėvams sutartis, diskutavo ir atsakė į visus tėvams rūpimus klausimus.

Pasirodymą Čempionų lygoje FK „Šilalė“ baigė po grupių etapo

Pasirodymą Čempionų lygoje FK „Šilalė“ baigė po grupių etapo

13 Rgs 2019

Tarptautiniame Socca Čempionų lygos turnyre, kuris vyksta Slovėnijos mieste Maribore, dalyvavusi 2018 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionė FK „Šilalė - Prolain“ savo pasirodymą baigė po grupių etapų.

Nors savo žygį mažojo futbolo (6 prieš 6) FK „Šilalė“ pradėjo pergalingai, 4:2 nugalėdama Atėnų „Magkoufana“ ekipą, tačiau vakar likusias dvi grupių etapo rungtynes FK „Šilalė“ pralaimėjo.

Pirmajame mače ji neprilygo Slovėnijos „Kapela Ekosen“ ekipai ir jai pralaimėjo rezultatu 1:5. Varžovai, kurie praėjusiais metais 2:1 nugalėjo Kauno FK „Arsenalą“, puikiai realizavo savo susikurtas progas ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Antrajame mače FK „Šilalės“ laukė Budapešto „National Iron Team“ klubas. Pradžia „Šilalės“ ekipai nieko blogo nežadėjo. Vienu metu rezultatas buvo 1:1, o varžovai dėl raudonos kortelės nemažą laiko dalį žaidė mažumoje.

Tie du pralaimėjimai lėmė, kad FK „Šilalė“ savo…
Į Šiaulių stadioną  palaikyti Tauragiškės

Į Šiaulių stadioną palaikyti Tauragiškės

30 Rgp 2019
     Masinio futbolo koordinaturius Alvydas Skurdelis su tauragiškiais, Šiauliuose  Women's Euro atrankos varžybose, palaikė žemietę Vestina Neverdauskaitę.
Tauragės futbolininkai Ukrainoje

Tauragės futbolininkai Ukrainoje

28 Rgp 2019

    Tauragės futbolo mokyklos auklėtiniai kartu su futbolo akademija "Tauras" atstovauja Tauragę,  tarptautiniame futbolo turnyre Ternopolyje, Ukrainoje.

Vartininkų turnyras

Vartininkų turnyras

01 Lie 2019
Pirmą kartą Tauragėje, vartininkų treneris Žydrūnas Mačaitis, surengė vartininkų turnyrą. 
Turnyre dalyvavo 16 vartininkų iš : Tauragės, Šilalės, Telšių, Klemės, Mažeikių ir Palangos.


Turnyre teisėjavo ir padėjo išrinkti geriausius vartininkus: Rokas Bagdonavičius( U- 16 rinktinės vartininkas), Sidas Mačaitis ( U-17 Šiaulių futbolo akademijos vartininkas), Gustas Galbuogis ( U- 19  FK Tauras vartininkas), Aironas Vaičikauskas ( FK Taura,  buvęs vartininkas),

Vartininkai buvo suskirstyti, pagal amžiaus grupes: U-10, U- 11, U- 12, U- 13.

U- 10 amžiaus grupės nugalėtojai:

 I vieta - Faustas Brazdauskas ( FK Atmosfera, Mažiaikiai)

II vieta- Simonas Stanavičius ( Tauragės futbolo mokykla, Tauragė)

II vieta - Titas Vičiulis ( FK Atmosfera, Mažiaikiai)


U- 11 amžiaus grupės nugalėtojai:

I vieta- Domas Normantas ( FK Džiugas, Telšiai)

II vieta- Nojus Skeivys ( FK Gintaras, Palanga)

III vieta- Vilius Skirmantas ( Tauragės…
Iš Lenkijos turnyro pargrįžo su aukso medaliais

Iš Lenkijos turnyro pargrįžo su aukso medaliais

01 Lie 2019
Birželio 22- 25 d. treneris Tomas Rimas su savo auklėtiniais, 2007m. g. berniukais,  dalyvavo Lenkijoje tarptautiniame turnyre „MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ AUGUSTÓW CUP 2019“

Iš 18 komandų,  trenerio Tomo Rimo auklėtiniai iškovojo auksą.

Sveikinimai su auksu, linkime ir toliau taip sėkmingai kovoti !!!!!
U-17 Golas superfinale ir Tauragės „Versmės“ gimnazija

U-17 Golas superfinale ir Tauragės „Versmės“ gimnazija

20 Bir 2019

Birželio 18 d.  Kaune įvyko įnirtingas finalas, kuriame varžėsi dešimties apskričių mokyklos. 

Tauragiškiai superfinalo prizininkai.


U17 rikiuotė

Ramygalos Gimnazija


Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija


Tauragės „Versmės“ Gimnazija

 
Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija


Superfinalo dalyviai pasipuošė naujomis aprangomis, buvo apdovanoti kamuoliais, diplomais, prizininkai - taurėmis bei medaliais. 

2007 m. berniukų futbolo turnyras, pavadintas ilgamečio trenerio Broniaus Kičo garbei

2007 m. berniukų futbolo turnyras, pavadintas ilgamečio trenerio Broniaus Kičo garbei

05 Bir 2019
Vaikų gimimo diena, Tauragėje, Vytauto stadione vyko berniukų gim.2007m futbolo turnyras,kuri tai pat buvo surengtas ilgamečiui treneriui BRONIUI KIČUI.
Turnyre dalyvavo komandos iš Mažeikių, Klaipėdos, Panevėžio, Vilniaus, Šiaulių, Plungės, Kauno ir Tauragės.
Varžybų formatas 2 kėliniai po 15 min.

Rezultatai:

TAURAGĖS SC-KAUNO SM TAURAS 4-2

TAURAGĖS SC-FK BABRUNGAS 4-0

TAURAGĖS SC-VILNIAUS GELEŽINIS VILKAS 1-2


PUSFINALIS

TAURAGĖS SC-KLAIPĖDOS FM 2-2 (po baudinių KLAIPĖDOS FM)

DĖL 3-4 VIETŲ

TAURAGĖS SC-PANEVĖŽIO FA 1-1(po baudinių TAURAGĖS SC)

GALUTINĖ TURNYRINĖ LENTELĖ

1.VILNIAUS GELEŽINIS VILKAS

2.KLAIPĖDOS FM

3.TAURAGĖS SC

4.PANEVĖŽIO FA

5.FK  ATMOSFERA

6.ŠIAULIŲ FA

7.KAUNO SM TAURAS

8.FK  BABRUNGA


Geriausiu komandos žaidėju buvo pripažintas TITAS VASILIAUSKAS, o KRISTUPAS LANKAUSKAS buvo išrinktas geriausiu turnyro vartininku.
Visiems didelis ačiū už palaikymą ir pagalbą viso turnyro metu.
Trenerio Bronio Kičo garbei futbolo turnyras

Trenerio Bronio Kičo garbei futbolo turnyras

05 Bir 2019

Gegužės 31 d.  Tauragėje ,Vytauto stadione vyko berniukų gim.2005m.  futbolo turnyras, skirtas ilgamečiui treneriui BRONIUI KIČUI.
Varžybų formatas 2 kėliniai po 20min.

REZULTATAI:

TAURAGĖS SC-FK PAGĖGIAI 7-1

TAURAGĖS SC-KRETINGOS SM 1-5

KRETINGOS SM-FK PAGĖGIAI 7-1

GALUTINĖ TURNYRINĖ LENTELĖ

1. KRETINGOS SM

2. TAURAGĖS SC

3. FK PAGĖGIAI

Geriausiu komandos žaidėju pripažintas MYKOLAS RAKUTIS
Geriausiu vartininku KRISTUPAS JONAITIS
Geriausiu turnyro puolėju NOJUS PENIKAS.

Dėkojame TAFF, FK TAURAGĖ, TAURAGĖS SC.
Tauragės dienos kartu su futbolo turnyrais „TauragėCup 2019 m.“

Tauragės dienos kartu su futbolo turnyrais „TauragėCup 2019 m.“

03 Bir 2019

 Tauragės miestas švenčia miesto gimtadienį, futbolistai švenčia miesto gimtadienį, net tris dienas surengė futbolistams turnyrus. 
Gegužes 31 d. , birželio 1- 2 dienomis Tauragėje miesto šventės metu , Vytauto stadijone buvo surengtas vaikų gimusiu: 2013 m. , 2012 m. , 2010 m. , 2009m. ir 2008m. futbolo turnyrai.
Pirma turnyro diena standartinėse aikštelėse žaide U-7 ir U-8 vaikų varžybos, vyko suskirsčius vaikus, pagal jų pajėgumą ir galimybes, aikštelėje žaidę 1/1 ir vartininkas, po varžybų ,sukilus gerom emocijom, vaikai metė išūkį,  savo tėvams ir žaidė 1 prieš1,  kas prieš tėti, kas prieš mamą ar močiutę. Visi buvo apdovanoti medaliais ,atminimo dovanėlėmis.
 Antra diena turnyre žaide U-10 amžiaus grupės. Jungtinę komanda sudaryta iš TFM, treneris Žydrūnas Mačaitis ir Sporto centro,  treneris Tomas Rimas ir svečiai iš…
Tauragiškiai aktyvus futbolo projektuose

Tauragiškiai aktyvus futbolo projektuose

28 Geg 2019

Ilgametis socialinis projektas "Pažink futbolo aikštėje" sukvietė pora šimtų vaikų iš globos namų ir kitų socialinių įstaigų į trijų dienų futbolo ir pramogų kelionę, tarp kurių ir Tauragės globos namų „ Šaltinėlis “ vaikai, kartu su  masinio futbolo koordinatoriumi Alvydu Skurdeliu.
Futbolo turnyre teisėjavo ir žaidė žinomas arbitras G. Mažeika, vaikai lankėsi zoologijos sode ir demonstravo savo kūrybinius bei fizinius talentus.

Tauragiškiai iš 25 komandų, pateko į aštuntuką.
Tauragės apskrities GOLAS finalai

Tauragės apskrities GOLAS finalai

15 Geg 2019

Šiandien  gegužės 15 d. Tauragėje praūžė labai smagus GOLAS apskrities finalas!  Vėjuotas oras įnešė ir įdomių rezultatų, o stipriausios komandos gins apskrities garbę Lietuvos finale! 

U13 komandų rikiuotė:
1. Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija
2. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras
3. Šilalės Dariaus Ir Girėno Progimnazija

U15:
1. Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija
2. Jurbarko Naujamiesčio Pagrindinė mokykla
3. Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija

U17:
1. Tauragės „Versmės“ Gimnazija
2. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla
3. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija

Informaciją galite rasti: www.golas.lt
Tauragės apskrities pradinukų futbolo finalai

Tauragės apskrities pradinukų futbolo finalai

15 Geg 2019
Gegužės 8 d. Tauragėje vyko pradinokų finalai. 

Pirmąją vietą užėmė surinke 4 taškus Jurbarko Stasio Santvaro mokykla.
Antroji vieta atiteko Tauragės „ Šaltinio “ progimnazijos pardinukams, kurie surinko 3 taškus.
Trečiąją vietą iškovojo Šilalės Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazija, surinkus 1 tašką.

Pradinukų lygos koordinatorius- Alvydas Skurdelis.
Tauragės Apskrities savivaldybių Lietuvos GOLO varžybų nugalėtojai.

Tauragės Apskrities savivaldybių Lietuvos GOLO varžybų nugalėtojai.

15 Geg 2019

 Sveikiname Tauragės Apskrities savivaldybių Lietuvos GOLO varžybų nugalėtojus!!!


        U – 13 amžiaus grupėje:


   1.  Tauragė M.Mažvydo progimnazija
   2.  Jurbarkas Seredžiaus S.Šimkaus pagrindinė mokykla.
   3.   Šilalė Dariaus ir Girėno progimnazija.

        U – 15 amžiaus grupėje:

    1.Tauragės M.Mažvydo progimnazija.
    2.Jurbarkas Naujamieščio progimnazija.
    3.Šilalės S.Biržiškio gimnazija.

        U – 17 amžiaus grupėje:

  1. Tauragė ,,Versmės‘‘ gimnazija.
  2.Jurbarko Skirsnemunės J.Baltrušaičio pagrindinė mokykla.
  3.Šilalės S.Biržiškio gimnazija.


„LADYGOLO“ DEŠIMTOKIŲ TITULĄ APGYNĖ IGNALINOS MERGINOS

„LADYGOLO“ DEŠIMTOKIŲ TITULĄ APGYNĖ IGNALINOS MERGINOS

06 Geg 2019

Merginų futsalo žaidynėse „Ladygolas“ dešimtokių grupėje nugalėjo komandinis darbas, ryžtas siekiant ilgalaikių tikslų. Nugalėtojų titulą apgynė ir limuzinu namo grįžo Ignalinos gimnazijos komanda, prizinėmis vietomis antrus metus iš eilės džiaugėsi Marijampolio ir Tauragės futbolininkės.

Apskričių varžybose 10 ir žemesnių klasių (U-16, gimusių 2002 m. ir jaunesnių) grupėje nugalėjo  Marijampolio M. Lukšienės, Ignalinos, Vilkijos, Plungės „Saulės“ gimnazijos, Pabiržės pagrindinė mokykla (burtai joms lėmė superfinalų A grupę), Tauragės „Versmės“, Marijampolės „Sūduvos“, Simno gimnazijos, Šakynos mokykla ir Klaipėdos licėjus (B grupė).

Superfinalo turnyre Prienuose atkaklios kovos vyko nuo pradžių. A grupėje būsimos finalininkės – Marijampolio ir Ignalinos komandos - netgi startavo pralaimėjimais po baudinių serijų. Trims komandoms surinkus po 4 taškus vietą pusfinalyje joms nulėmė geresnis įvarčių santykis. Gausiai aistruolių palaikomos Vilkijos gimnazijos merginos dukart…
Mažieji futbolo turnyre.

Mažieji futbolo turnyre.

06 Geg 2019

Šių metų balandžio mėn. 27 d. Plungėje vyko berniukų gim. 2011 m.  futbolo turnyras, kuriame dalyvavo 14 komandų iš visos Lietuvos.
Trenerio Tomo Rimo komanda sužaidė 6 varžybas.

Rezultatai:

TAURAGĖS SC-TELŠIŲ DŽIUGAS 1-1
TAURAGĖS SC-FK BANGA 1-0

TAURAGĖS SC-PALANGOS GINTARAS 1-0
TAURAGĖS SC-KLAIPĖDOS FA 2-2
TAURAGĖS SC-MAŽEIKIŲ ATMOSFERA 0-0
TAURAGĖS SC-FK BABRUNGAS 3-1

Geras oras, gera atmosfera, begalinis vaikų noras žaisti, kovoti, gausus tėvelių palaikymas,  papuošė turnyro gaires.
Didelis ačiū tėveliams už pagalbą.

Tauragiškiai „R.DAMBRAUSKO ir V. ULINAUSKO TAUREI LAIMĖTI“  turnyre.

Tauragiškiai „R.DAMBRAUSKO ir V. ULINAUSKO TAUREI LAIMĖTI“ turnyre.

06 Geg 2019
Trenerio Tomo Rimo auklėtiniai, dalyvavo tarptautiniame 2007 m.gim. moksleivių 9 x 9 futbolo turnyre 
„R.DAMBRAUSKO ir V. ULINAUSKO TAUREI LAIMĖTI“

Tauragiškiai iškovojo VII vietą.

Geriausias Tauragės komados žaidėjas - Vilius Kondrotas.
Tauragės apskrities pradinukų  II etapas

Tauragės apskrities pradinukų II etapas

06 Geg 2019
Tauragėje, įvyko II Tauragės apskrities pradinukų etapas.

 1. Tauragės ,,Šaltinio„ progimnazija ,,Šaltukai„ 
2. Šilalė Kaltinėnų A.Stulginskio gimnazija „Stulginskiečiai“  
3. Jurbarko Stasio Santvaro pagrindinė mokykla „ Vabalai“

Tauragės apskrities pradinukų finalas 05-08 d. 10. 00 val. Tauragė Prezidento g. 92 „ Modulio sporto salė“.

Masinio futbolo koordinatorius - Alvydas Skurdelis.

 < 12 3 4 - 8 >