2005m. gim. vaikų  futbolo turnyras

2005m. gim. vaikų futbolo turnyras

12 Bir 2017

              Šių metų  birželio mėn. 04 d. Tauragėje vyko berniukų gim.2005 futbolo turnyras,kuriame dalyvavo stipriausios Lietuvos komandos iš Marijampolės,Šiaulių,Klaipėdos,Kauno,Gargždų ir Tauragės.Turnyras vyko Vytauto stadione ant natūralios žolės.
             Kiekviena komanda žaidė 7 varžybas po 22min. Trenerio Tomo Rimo auklėtiniai, šiame turnyre laimėję tris susitikimus tris pralaimėję ir vieną kart sužaidę lygiosiom užėmė 4 vietą. Pirmi liko FM Tauras Kaunas komanda , antri FA Šiauliai , treti FK Banga. 
             Geriausiu Tauragės komandos žaidėju pripažintas IGNAS BAJORINAS.
             Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti medaliais ,atminimo taurėmis ,apdovanoti ir geriausi komandų žaidėjai bei geriausi turnyro žaidėjai.
              Didelis ačiū…
2007m. gim. futbolo turnyras

2007m. gim. futbolo turnyras

12 Bir 2017

           Šių metų  birželio mėn. 03 d. Tauragėje vyko berniukų gim.2007 futbolo turnyras,kuriame dalyvavo stipriausios Lietuvos komandos iš Mažeikių, Šiaulių, Klaipėdos, Kauno, Gargždų, Pagėgių ir Tauragės komandos.
           Turnyras vyko Vytauto stadione ant natūralios žolės. Kiekviena komanda žaidė 7varžybas po 22min. Trenerio Tomo Rimo auklėtiniai šiame turnyre laimėję du susitikimus vieną pralaimėję ir keturis kart sužaidę lygiosiom užėmė 6 vietą. Pirmi liko FK Banga komanda , antri Šiauliai FA, treti Mažeikių Atmosfera. 
           Geriausiu Tauragės komandos žaidėju pripažintas KASPARAS MORKŪNAS.
            Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti medaliais ,atminimo taurėmis , apdovanoti ir geriausi komandų žaidėjai bei geriausi turnyro žaidėjai.
            Didelis ačiū…
Tauragės Šaltinėlio globos namai užėmė II ąją vietą

Tauragės Šaltinėlio globos namai užėmė II ąją vietą

31 Geg 2017

Gegužės 25-27 dienomis Kaune jau 12-ąjį kartą vyko socialinis Lietuvos futbolo federacijos projektas (LFF) „Pažink pasaulį futbolo aikštėje“. Juo siekiama globos namų vaikų integracijos bei propaguoti jų sveiką gyvenseną.

Nuo 2006 metų rengiamas „Pažink pasaulį futbolo aikštėje“ – LFF ilgalaikės masinio futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ dalis.

Šiemet jame dalyvavo 20 globos namų ir šeimų. Futbolo turnyre pasirinkę savo Europos valstybes kamuolį gainiojo 223 žaidėjai 29 komandose.

Turnyre ankščiau teisėjaudavo garsūs šalies arbitrai ir šie metai bus ne išimtis – nuo šeštadienio ryto rungtynėms vadovavo Čempionų lygos arbitras Gediminas Mažeika, o tą pačią dieną finale teisėjavo buvęs FIFA kategorijos teisėjas Sergejus Slyva.

Tris dienas Nacionalinėje futbolo akademijoje apsistosiantys vaikai ne tik žaidė futbolą, bet ir dalyvavo talentų šou, viktorinose, muzikiniuose vakaruose, keliaus…
Versmės gimnazijos futbolo lyga

Versmės gimnazijos futbolo lyga

29 Geg 2017

 Šių metų gegužės 23d. įvyko Tauragės ,, Versmės‘‘ gimnazijos futbolo lygos uždarymas. 

Sveikiname IV c finale 11x8 nugalėjus II c ir tapus 2016/2017 futbolo lygos nugalėtojais.

Dėkojame komandoms aktyviai dalyvavus varžybose ,,Versmės‘‘ gimnazijos administracijai ir Tauragės Apskrities futbolo federacijai.

Masinio futbolo koordinatorius Alvydas Skurdelis.

Tauragės  lopšelio- darželio „ Kodelčius“ šeimų sporto šventė

Tauragės lopšelio- darželio „ Kodelčius“ šeimų sporto šventė

30 Geg 2017
      Tauragės lopšelio - darželio „ Kodelčius“ gegužės 19 d.nuaidėjo labai graži šventė, šeimų šventė. Šventėje buvo lavinamas vaikų  vikrumas, jėga, judesių kordinacija ir aišku neapsieita be futbolo. Teveliai kartu su vaikais žaidė futbolą.
 Organizatoriai : Tauragės lopšeliio - darželio „ Kodelčius“ administracija, Mokytojų taryba, Tėvų taryba.
Tauragė Golas - 2017

Tauragė Golas - 2017

29 Geg 2017
Šių metų gegužės 19 d. Tauragėje įvyko  Tauragės apskrities  Golas 2017m. finalas.
 2004m. gim. ir jaunesnių:
I  vieta - Šilalė Jaunučiai
II vieta- Tauragės Mažvydiečiai -1
III vieta- Jurbarkas Vėtra,
2001 m. ir jaunesnių:
I vieta- Šilalė Jauniai
II vieta - Pagėgiai Kamana
III vieta - Jurbarkas Gimnazija
IV vieta- Tauragės Žalgiriečiai.

Varžybų koordinatorius - Alvydas Skurdelis.
Susitikimas su Ernestu Šetkumi

Susitikimas su Ernestu Šetkumi

23 Geg 2017

Susitikimas su ADO Den Haag ir Lietuvos nacionalinės rinktinės vartininku, tauragiškiu Ernestu Šetkumi. Gegužės 24d. 18.00 val. Vytauto stadione, konferencijų saleje. Ernestas pasidalins savo kaip futbolininko karjeros sėkmės istorija, galėsit pajausti tikro profesionalo požiūrį! Norintiems siekti aukštumų, fantastinė galimybė gauti atsakymus į jiems kylančius klausimus!
Gerojo futbolo valdymo raportas- pristatytas ir Tauragėje

Gerojo futbolo valdymo raportas- pristatytas ir Tauragėje

16 Geg 2017
      
          Tauragėje pristatytas raportas (rekomendacinis rinkinys) dėl gerojo valdymo praktikos įdiegimo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) veikloje ir struktūroje. Jį Tauragės apskrities futbolo bendruomenei pristatė darbo grupės Gero valdymo praktikai Lietuvos futbolo federacijoje įdiegti pirmininkas Gintautas Babravičius. Svečias kalbėjo, ką reikia keisti Lietuvos futbolo federacijoje ir pačiame futbole.

        LFF futbolo forumo inicijuota „Gerojo valdymo praktikos“ darbo grupė raporto pristatymus LFF narėms ir futbolo bendruomenei rengia įvairiuose šalies regionuose. Tauragėje surengtame susitikime dalyvavo ir Tauragės rajono mero patarėjas Dovydas Kaminskas.

         Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė darbo grupės Gero valdymo praktikai Lietuvos futbolo federacijoje įdiegti pirmininkas Gintautas Babravičius, 2016 m. rugsėjo pradžioje vykusio Lietuvos futbolo forumo, į kurį buvo pirmą kartą sukviesta…
Futboliukas 2017

Futboliukas 2017

15 Geg 2017

           Šį penktadienį gegužės 12 d. Tauragės lopšelio - darželio „ Kodelčius“aikštėje įvyko „ Futboliukas 2017“ darželinukų futbolo turnyriukas. Jame dalyvavo 3 komandos: Atvarai,Širdukai, Mylimukai. Komandą sudarė 4 žaidėjai (3+1vartininkas). Turnyriuke laimėjo draugyste, visiems žaidėjams buvo įteiktą po medalį. 
       Turnyro organizatoriai: TAFF, TFM, Tauragės lopšelis- darželis „ Kodelčius“
       Koordinatorė- Lina Nevardauskaitė 
       Vyr. teisėjas - Žydrūnas MačaitisPirmosios sezono varžybos – pirmoji pergalė

Pirmosios sezono varžybos – pirmoji pergalė

13 Geg 2017

Savaitgalį sužaistos antrojo turo rungtynės LMFA I lygoje. Vakarų regione pirmąsias rungtynes šį pirmenybių sezoną sužaidė VJSM/FK Tauras, Gargždų FK „Banga B“ ir Kėdainių „Nevėžis“. Tauragės merginos iškovojo pergalę. 

Penktadienį Tauragės VJSM/FK Tauras Tauragėje žaidė su Gargždų FK „Banga B“. Daug įtampos ir pastangų  pareikalavusi kova baigėsi rezultatu 5:1. Tauragiškės įveikė gargždiškes, tačiau lemiamą persvarą susikrovė tik per paskutines 15 minučių. Tauragiškiams įvačius pelnė: Aistė Spūdvilaitė, Skaistė Bajorinaitė, Augustė Bliūdžiūtė, Erika Lankauskaitė pelnė du įvarčius.

Prieš varžybas TauragėsVJSM/FK Tauras  komandos kapitonė Evelina Petrauskaitė Lietuvos futbolo federacijos atstovams sakė, kad šiais metais komanda kelia sau aukštus tikslus lipti ant prizininkių pakilos. Anot jos, kai kurios merginos į futbolą ateina išbandyti savęs, galbūt pasiekti ką nors daugiau, ir futbolas joms tampa neatsiejama gyvenimo dalimi.…
Tauragės MFK/FK Tauras moterų  startas I lygoje

Tauragės MFK/FK Tauras moterų startas I lygoje

02 Geg 2017
      Šiemet LMFA Lietuvos I lygoje rungiasi rekordinis 15 komandų skaičius. Tauragės MFK/FK Tauras
sezoną pradės nuo Vakarų regiono, kur susirungs su Gargždų Banga B, Kėdainių
Nevėžiu, Klaipėdos FM-FK Atlantu, Mažeikių FA Triumfu. Dvi stipriausios regiono
komandos pelnys kelialapius į pirmenybių ketvirtfinalį.

Gegužės 5-ąją, nuo 17:00 valandos Tauragės dirbtinės dangos stadione mūsiškės sužais
su Banga B.
Atvykite palaikyti Tauragiškių.
A.Pukelis: „Galiu pasakyti, kad bus kardinalūs įstatų pakeitimai“

A.Pukelis: „Galiu pasakyti, kad bus kardinalūs įstatų pakeitimai“

02 Geg 2017


Praėjusiais metais Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidentu išrinktas, netrukus suspenduotas, o dar vėliau oficialiai pripažintas Arūnas Pukelis nepriklauso Vykdomajam komitetui, neturi balso teisės, tačiau vis tiek lankosi visuose išplėstiniuose komiteto posėdžiuose.

„Nesvarbu, kad balsavimo teisės neturiu, bet į mano nuomonę visada yra įsiklausoma“, - pokalbį su portalu futbolas.lt pradėjo skandalingos reputacijos verslininkas, kuris išsamiame interviu, kaip pasirodė, visiškai atvirai papasakojo apie tai, kas šiuo metu vyksta Lietuvos futbole.

Futbolo visuomenėje priimta manyti, kad Vykdomajame komitete yra kažkoks baubas, kurio nuomonė yra vienintelė ir neginčyjama..

Galiu tai kategoriškai paneigti. Vykdomajame komitete tikrai nėra vieno žmogaus, kuris pasisako, o visi kelia rankas. Aišku, būna situacijų, kai kažkas mažiau įsigilinęs į vieną ar kitą klausimą, tačiau niekada nebūna taip, kad yra vienvaldys, kuris ateina, už kažką…
KVIEČIA Į LFF C LICENCIJOS KURSUS

KVIEČIA Į LFF C LICENCIJOS KURSUS

26 Bal 2017

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) kviečia įgyti naujų žinių arba jas atnaujinti ir dalyvauti naujuose LFF C licencijos kursuose.

Kursai skirti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių (ir vyresnių) pedagogams, treneriams bei tėvams, kurie nori vykdyti ar prisidėti prie užsiėmimų su vaikais iki 12 metų.

Tiek profesionalai, tiek entuziastai kursuose gali atrasti naujų idėjų kaip ugdyti vaikus ir pasisemti žinių kitais pedagogikos klausimais. Mūsų paruoštoje programoje didelį dėmesį kreipiame į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą. Rengdami programą konsultavomės su specialistais iš Ugdymo plėtotės centro (UPC).


KAIP PRADĖTI?

• Norint dalyvauti reikia iki balandžio 28 d. baigti dešimties valandų LFF internetinį 
kursą „Kitas požiūris“ (Jį galite rasti čia: 
www.futbolotreniruotes.lt/kursas/
 ). 
• Po kurso baigimo sistemoje paspaudę mygtuką „INFO APIE C LICENCIJĄ“ bei dėl noro dalyvauti mokymuose informavę…
Po metų pertraukos sugrįžo FK „Tauras“ futbolo komanda

Po metų pertraukos sugrįžo FK „Tauras“ futbolo komanda

12 Bal 2017
        Šį penktadienį balndžio 07 d. kavinėje „ Deizė“ įvyko FK „ Tauras“ komandos pristatymo šventė, į kuria buvo sukviesti visi FK „ Tauras“ komandos dalininkai( buve ir dabartiniai), rėmėjai, Tauragės rajono valdžia, sirgaliai.

        Po metų petraukos į futbolo stadioną grįžusiai „Tauro“ komandai sėkmės linkėjo ir naujasis apskrities
futbolo federacijos prezidentas Arūnas Pukelis, ir meras Sigitas Mičiulis, ir ilgametis treneris Jonas Stažys. Su dovanomis sportininkams atkeliavo tarybos nariai Pranas Petrošius ir Silverijus Statkus. Politikams įteikti firminiai futbolo klubo marškinėliai.

– Noriu palinkėti sportininkams proto ir sveikatos, o tada bus ir pergalių. Būna tų nesėkmių, bet jūs tikrai galite žaisti ir laimėti. Tad linkiu nenusiminti, aktyviai treniruotis ir telydi jus sportinė sėkmė. Ji tikrai daug lemia, – kalbėjo ilgametis futbolo treneris J.Stažys.

Meras…
Žemaitijos veteranų salės futbolo pirmenybėse  Tauragės senjorai „ Tauras“ paėmė pirmą vietą

Žemaitijos veteranų salės futbolo pirmenybėse Tauragės senjorai „ Tauras“ paėmė pirmą vietą

10 Bal 2017          Šį šeštadienį Klaipėdoje įvyko Žemaitijos veteranų slės futbolo pirmenybių finalo ketverto važybos.

Rungtynių statstika:

Pusfinaliai

Klaipėdos"Atlanto veteranai"-Mažeikių"Arimetras" 8-0

Įvarčiai:"Atlanto veteranai"-M.Komovas-2,M.Jegorov-2,M.Šimkus-2,A.Tolis,L.Valius.


Tauragės"Tauras"-Šiaulių"Masera" 3-3(po baudinių 5-4)

Įvarčiai:"Tauras"-M.Cikas,S.Taroza,T.Šveikauskas."Masera"-P.Aukštikalnis,S.Jagminas,M.Dėlkus.

Dėl 3-4 vietų

Šiaulių"Masera"-Mažeikių"Arimetras" 4-1

Įvarčiai:"Masera"-P.Aukštikalnis-2,M.Stanelis,M.Dėlkus."Arimetras"-A.Rovbutas.

Dėl 1-2 vietų

Klaipėdos"Atlanto veteranai"-Tauragės"Tauras" 1-2

Įvarčiai:"Atlanto veteranai"-M.Jegorov."Tauras"-M.Venckus,S.Taroza.
APSKRITIES SALĖS IR LAUKO FUTBOLO FK TAURAS  PIRMENYBIŲ APDOVANUOJIMAI

APSKRITIES SALĖS IR LAUKO FUTBOLO FK TAURAS PIRMENYBIŲ APDOVANUOJIMAI

18 Bal 2017
         Šį sekmadienį balandžio 9 d. įvyko apskrities salės ir lauko futbolo FK Tauras pirmenybių apdovanuojimai. Šios pirmenybės vyko keturiais etapais: du turnyrai vyko salėje, du turnyrai lauke, todėl pirmenybės ir pavadintos salės ir lauko.
       Šiose pirmenybėse dalyvavo 5 komados: 3 komados Tauragės,  Pagėgių ir Jurbarko.
Futbolo buvo daug, nes pirmenybės buvo išskirstytos keturiais etapais, o kiekviename etape buvo  penki turai. Pirmenybėse dalyvavo nuo 2001m. iki 2003m. gimimo berniukai.
          Pirmenybėse pirma vietą užėmė FK Tauras 2001m. , antri  liko Pagėgių MSM 2001m, treti-  Jurbarko FK Imsrė 2001m. , ketvirti-  FK Tauras 2002m., o penkti patys mažiausi Tauragės FM 2003m.

       Buvo išrinkti geriausi komandų žaidėjai:

 1. Tauragės FM - Haris Ramanauskas
 2. FK Tauras 2002m. - Nedas Burdokas
 3. Jurbarko  FK Imsrė -…
TARPTAUTINIS BERNIUKŲ GIM. 2008M. FUTBOLO TURNYRAS

TARPTAUTINIS BERNIUKŲ GIM. 2008M. FUTBOLO TURNYRAS

29 Kov 2017

          2017 03 26 Tauragėje„ Bastilijos “komplekse vyko “Tarptautinis berniukų gim.2008m futbolo turnyras“, kuriame dalyvavo 8 komandos, 7 iš Lietuvos ir svečiai  Kaliningrado.

          Kiekviena komanda sužaidė 7varžybas po 12min. Trenerio Tomo Rimo auklėtiniai šiame turnyre užėmė 3 vietą .antri liko svečiai iš
Kaliningrado SDJUSŠOR. Antri liko svečiai iš Kaliningrado SDJUSŠOR. Pirmą vietą užėmė FK Atmosfera1 komanda.

         Smagu pasidžiaugti, kad visos varžybos vyko iki paskutinės sekundės.Viso turnyro metu netrūko ir didelio tėvelių palaikymo, kuris vaikams suteikė dar didesnio nusiteikimo ir ryžto.

      Turnyro metu vyko ir kamuolio varymo konkursas, kurį laimėjo Telšių Džiugo futbolininkai.Taip pat buvo apdovanoti ir geriausi komandų žaidėjai ir geriausi turnyro žaidėjai.

GERIAUSI KOMANDŲ ŽAIDĖJAI:

1.Tauragės SM-OSKARAS LUKOŠEVIČIUS 

2.Telšių Džiugas-DOMAS RULEVIČIUS

3.Kretingos SM-MATAS MAZGEIKA

4.FK Babrungas-EITVYDAS

5.FK Atmosfera1-ŽYGIS KOLTENIS

6.FK Atmosfera2-ROKAS KUPLIAUSKAS

7.SDJUSŠOR(RUS)-NIKITA BELANOGOV

8.Šiauliai FA-DOMINYKAS DANIELIUS

GERIAUSI TURNYRO ŽAIDĖJAI:

1.Tauragės…
6 kl. Tauragės apskrities LADYGOLAS finalas

6 kl. Tauragės apskrities LADYGOLAS finalas

24 Kov 2017
Šių metų kovo 21 d. Tauragės „ Bastilijos“ sporto komplekse įvyko  Tauragės apskrities 6 kl. LADYGOLAS.

LADYGOLAS dalyvavo:
Tauragės Šaltinio progimnazija ,,Šaltinietės‘‘
Jurbarko Klausučių Stasio Santvaro pag. M.,,Snaigės ‘‘
Pajūrio Stanislovo Biržiečio gimnazija ,,Pajūrio banga ‘‘
Stoniškių pagrindinė mokykla ,, Liūtės‘‘
Pirmą vietą iškovojo: Jurbarko Klausučių Stasio Santvaro pag. M.,,Snaigės ‘‘
Antra vietą iškovojo:Tauragės Šaltinio progimnazija ,,Šaltinietės‘‘
Trečią vietą iškovo:Pajūrio Stanislovo Biržiečio gimnazija ,,Pajūrio banga ‘‘
Ketvirtą vietą iškovojo:Stoniškių pagrindinė mokykla ,, Liūtės‘‘
Išrinktos geriausios žaidėjos:
„Šaltinietis“ Karolina Arbačiauskaitė , Melita Globytė
„Pajūrio Banga“  Andrėja Bumbliauskytė , Liveta Capaitė
„Snaigės“ Viltė Šimanskytė, Augustė Eimutytė
„Liūtės“ Skaistė Rupšytė

Koordinatorius Alvydas Skurdelis.
Tauragės apskrities LADYGOLAS finalas

Tauragės apskrities LADYGOLAS finalas

11 Kov 2017
           Kovo 9 d. Tauragės „ Bastilijos“ sporto salėje vyko Tauragės apskrites LADYGOLAS finalai.
Finaluose 10kl. ir jaunesnių dalyvavo: Tauragės „ Žalgirių“ gimnazija - „ Žalgirietis“, Jurbarko Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla - „ Deivės“, Šilalės Simono Gaudėšio gimnazija - „ Gaudėšiukės“, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija- „ Pagėgiukai“
Finaluose 8 kl. ir jaunesnių dalyvavo: Tauragės M. Mažvydo progimnazija- „ Mažvydietės-2“, Jurbarko Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla- „ Žvaigždutės“, Šilalės raj. pagrindinė mokykla.

Nugalėtojos 10 kl. ir jaunesnių amžiaus grupėje - Tauragės „ Žalgirių“ gimnazija - „ Žalgirietis“
Nugalėtojos 8kl. ir jaunesnių - Tauragės M. Mažvydo progimnazija- „ Mažvydietės-2“

Šitos komandos atstovaus Tauragės apskritį  LADYGOLAS finaluose Kaune balandžio mėnesį.

Koordinatorius- Alvydas Skurdelis.

Panevėžyje įvyko finalinis mėgėjų lygos turnyras

Panevėžyje įvyko finalinis mėgėjų lygos turnyras

11 Kov 2017

   Panevėžyje, Kovo 4-ąją, „Cido“ arenoje įvyko finalinis Lietuvos futbolo mėgėjų lygos (LFML) turnyras, kuriame varžėsi aštuonios komandos, po atkaklios kovos ir įtemptos baudinių serijos finale triumfavo Tauragės „Minusas“
   Panevėžyje, Kovo 4-ąją, „Cido“ arenoje įvyko finalinis Lietuvos futbolo mėgėjų lygos turnyras, kuriame varžėsi aštuonios komandos, po atkaklios kovos ir įtemptos baudinių serijos finale triumfavo Tauragės „Minusas“.
   Dar prieš oficialią turnyro pradžią komandų vadovai susirinkę į konferencijų salę traukė burtus, po kurių komandos buvo suskirstytos į dvi grupes, kuriose tarpusavyje sužaidė po vienas rungtynes. Pirmą vietą grupėje užėmusios komandos varžėsi dėl čempionų titulo, antroji vieta grupėje lėmė, jog komandos varžysis dėl trečios vietos, trečią ir ketvirtą vietas užėmusios komandos atitinkamai varžėsi dėl penktos, septintos vietos.
   10 valandą prasidėjęs turnyras sukvietė ne…
LADYGOLAS Tauragėje

LADYGOLAS Tauragėje

11 Kov 2017
Vasario 23 d. įvyko II ratas Tauragės  Ladygolas 2017m.  pusfinaliai.
6 kl. Mažvydo progimnazija- Šaltinio progimnazija 0-5
8 kl. Mažvydo progimnazija - Šaltinio progimnazija 2-1.

Į finalą pateko :
6kl. Šaltinio progimnazija
8kl. Mažvydo progimnazja
10 kl. Žalgirių gimnazija.
LADYGOLAS Tauragėje

LADYGOLAS Tauragėje

22 Vas 2017
      Šiandiena  vasario 22 d. įvyko Tauragėje LADYGOLAS 2017m.  I  ratas.
Dalyvavo Tauragės : Tauragės  Martyno Mažvydo progimnazijos mokyklos atstovai ir Tauragės „ Šaltinio“ progimnazijos atstovai.
Jauniasniųjų amžiaus grupėje  Mažvydas- Šaltinis 2-0.
Vyriasniųjų amžiaus gurpėje Mažvydas - Šaltinis 4-0.
Rytoj vasario 23 d. LADYGOLAS 2017m. II ratas.
Baigėsi Lietuvos moterų futbolo žiemos uždarų patalpų 5x5 pirmenybės.

Baigėsi Lietuvos moterų futbolo žiemos uždarų patalpų 5x5 pirmenybės.

24 Vas 2017

     Pirmenybėse dalyvavo 9 komandos, tarp jų ir Tauragės SM merginos. Varžybos vyko turais. Paskutinis turas vyko Tauragėje, tarp Vilniaus FM1 ir Tauragės SM, kur rezultatu 7:1 laimėjo Tauragės merginos, jos į sąskaitą įsirašė dar tris taškus.
    Tauragės komandai įvarčius pelnė:Evelina Petrauskaitė (3), Sandra Kleinaitė (2) , Erika Lankauskaitė bei Aida Spūdvilaitė ( po 1).
    Tauragės SM merginos puikiai pasipriešino didiesiems Lietuvos miestams ir būdamos tik mokleivėmis puikiai kovojo moterų lygoje. Surinkusios 9 taškus užėmė 5 vietą ir pritrūko tik vienos pergalės, kad patektų į finalinį ketvertuką. Rezultatyviausia ir daugiausiai įvarčių komandai pelnė Evelina Petrauskaitė. Trenerė Sigita džiaugiasi augančia karta.

15-ASIS LFF PARAMOS FUTBOLUI FONDO PARAIŠKŲ ETAPAS

15-ASIS LFF PARAMOS FUTBOLUI FONDO PARAIŠKŲ ETAPAS

21 Vas 2017


Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Paramos futbolui fondas skelbia 15-ąjį paraiškų teikimo etapą.

Paraiškų teikimas vyks nuo vasario 14 iki 23 dienos. Šiame etape gali dalyvauti ir tos organizacijos, kurių prašymai per ankstesnius etapus nebuvo patenkinti.

Pagal Fondo tvarką, paraiškas gali teikti vaikų futbolo klubai, bendrojo ugdymo įstaigos, nevyriausybinės sporto organizacijos, asociacijos ir visuomeniniai judėjimai, kurių įstatuose numatyta veikla yra susijusi su futbolu ir yra gavusios savo apskrities futbolo federacijos rekomendaciją.

Paraiškos bus vertinamos pagal kokybę, paramos poveikio ilgalaikiškumą, paramos vadybą ir biudžetą. Prioritetai bus teikiami pareiškėjams, kurie turi bendradarbiavimo sutartis, kvalifikuotų specialistų ir darbo patirties numatomoje finansuoti veikloje, paramos tęstinumą užtikrinantį papildomą finansavimą bei atitinka LFF futbolo strategijos tikslus.

Atkreipiame dėmesį, kad taip pat atskirai rengiamas fondas  „Užauginkime Ronaldo Lietuvai“
, kuris dovanoja futbolo aikšteles, kamuolius…

 < 1 - 4 56 7 8 >