20 Bal 2018

Lietuvos masinio futbolo asociacija informuoja, jog tradicinės Lietuvos mokyklinių futbolo žaidynės keičia šiemet datas ir stratuos rugsėjį.
14-asis Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių „ Golas“ sezonas vyks ne kovo- birželio mėnesiais, kaip buvo įprasta iki tol, o rugsėjo- gruodžio mėnesiais.
Žaidynės skirtos populiarinti futbolo sporto žaidimą Lietuvos mokykluose, sudominti vaikus, kurie nelanko sporto mokyklų, skatintinti tarpusavio bendradarbiavimą tarp švietimo įstaigų.

Internetu tinkamai užregistravusios komandos gaus dovanų po futbolo kamuolį. Visiems savivaldybių turnyro nugalėtojams bus įteiktos papildomos dovanos, o apskričių nugalėtojai bus apdovanoti kamuoliais komandinėmis taurėmis bei pasipuoš naujomis prangomis. Taip pat jos gins apskrities garbę Lietuvos finaluose.

Kviečiame Jūsų mokyklą dalyvauti žaidynėse ir tikime, kad pasidalinsite informacija su kolegomis. Registracija ir papildoma informacija bus skelbiama nuo rugpjūčio mėnesio www.lff.lt  bei oficialiame GOLO žaidynių puslapyje- www.golas2018.lt .Prasidedadn žaidynių registracijai informuos kiekvieną mokyklą.

Planuojama žaidynių registracija paskelbti nuo 2018m. rugpjūčio 20d. iki rugsėjo 14d.

Žaidynėse galės dalyvauti moksleiviai dvejose amžiaus grupėse: gimę 2002-2004m.( vyresnių grupė), bei 2005m. ir jaunesni ( jaunesnių grupė)

Numatomos preliminarios žaidynių organizavimo datos.

Žaidynės savivaldybėse nuo 2018m. rugsėjo 24d. iki saplio 19d.
Apskričių finalai nuo spalio 22d. iki lapkričio 14d. 
Finalinis Lietuvos turnyras numatytas gruodžio mėnesį.
Dėl „Golas 2018“ žaidynių informacijos kreiptis el.p. m.karparavicius@lff.lt, tel. +37065310616