12 Spa 2017
   Šių metų spaio 07 d.  Tauragės dirbtinos dangos aikštėje vyko berniukų gim.2005 futbolo turnyras RUDUO-CUP taurei laimėti.
    Šiame turnyre dalyvavo 9 komandos :  Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Telšių, Gargždų ir Tauragės. Komandos žaidė rato sistema:  8 varžybos po 18 min. Tomo Rimo auklėtiniai šiame turnyre iškovojo 7pergales ir vienas varžybas sužaidę lygiosiomis. Tauragiškiai užėmė 1vietą, antri liko Šiaulių FA II komanda, treti liko Gargždų futbolininkai.
     Visos komandos buvo apdovanotos atminimo taurėmis , buvo apdovanoti ir geriausi komandų žaidėjai. Komandos prizininkės buvo apdovanotos medaliais.

Geriausiu Tauragės komandos žaidėju pripažintas buvo MINDAUGAS ANDRIEKUS.