29 Spa 2019

Lietuvos senjorų 35+  titulą apgynė SC“ Gargždų veteranas“ komanda, antri  liko Tauragės „Tauro“ komanda, treti – Alytaus „Dainava“, ketvirti – Jonavos „Klevo“ komanda.

2019 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) senjorų (35+) čempionato pradžioje varžybos vykdomos  dvejose regionuose. Aukštaitijos ir Žemaitijos regionų dvi geriausios komandos patenka į atkrintamąsias varžybas.

Aukštaitijos į pusfinalių varžybas patekusios komandos – Alytaus “Dainava” ir Jonavos “Klevas”. Žemaitijos komandos – SC “Gargždų veteranai” ir Tauragės “Tauras”. Atkrintamosiose varžybose tikrai netrūko intrigų ir sportinio pykčio. Atkrintamų varzybų rezultatai:

Tauragės “Tauras” – Alytaus “Dainava” 4-1; Alytaus”Dainava” – Tauragės “

Tauras“ 4-1, po 11m. baudinių 10-11 laimėjo Tauragės „Tauras“.

Jonavos“ Klevas“ – SC „Gargždų veteranas“ 2-1; SC „Gargždų veteranas“ – Jonavos „Klevas“ 2-0.

Visų komandų finalinės varžybos vyko Gargžduose , centriniame stadione.
Pirmosiose varžybose vyko kova dėl trečiosios vietos, kuriose laimėtoju tapo Alytaus miesto komanda, rezultatu 3-2 .
Pačioje finalinėje kovoje dėl čempiono titulo sekė atsargus žaidimas, po pirmo kėlinio rezultatas išliko 0-0, bet antroje pusėje prasidėjo kiek atviresnė kova, ir po puikaus baudos smūgio, galva  kamuolys buvo nukreiptas i Tauragės komandos vartus. Rezultatu 1-0 Lietuvos  senjorų 35+ futbolo čempionais tapo SC „Gargždų veteranas“ komanda.

Geriausiais komandos žaidėjais pripažinti ir apdovanoti:

SC „Gargždų veteranas“ komandoje – Aurelijus Staponka

Tauragės „Tauras“ komandoje – Linas Metrikis

Alytaus „Dainava“ komandoje – Saulius Laibinis

Jonavos „Klevas“ komandoje – Linas Korsakas

Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja už suteiktą  paramą KLFF prezidentui Rimantui Žvingilui, Tauragės apskrities futbolo  federacijos prezidentui Arūnui Pukeliui, TAFF prezidentui Mindaugui Bondauskiui, HUMMEL ir LFF vadovybei už nuostabius HUMMEL čekius: 1vieta – 1000eur, 2vieta – 700eur, 3vieta – 500eur.