25 Spa 2017

Penktadienį surengti Tauragės apskrities futbolo federacijos (TAFF) prezidento rinkimai. Juo vienbalsiai išrinktas iki šių rinkimų federacijai vadovavęs Arūnas Pukelis.  


Tądien vienbalsiai išrinkta ir TAFF valdyba. Į ją pateko Jonas Stažys, Darius Stažys, Remigijus Bumbliauskas ir Jaunutis Šetkus. Anot TAFF prezidento Arūno Pukelio, kai bus suformuota Tauragės futbolo akademija, veiklos atsiras ir jaunesnės kartos atstovams.

TAFF prezidento rinkimams buvo iškelta tik viena – A.Pukelio – kandidatūra, tačiau vadovaujantis federacijos įstatais jos nariai apie rinkimus buvo informuoti prieš 30 dienų ir kiekvienas jų turėjo teisę pasiūlyti savo kandidatūrą.

Susirinkimo metu buvo patvirtinta TAFF įstatų redakcija, pristatyta išlaidų ataskaita. 2017 metus TAFF pradėjo su 220 eurų likučiu sąskaitoje iš praėjusių metų. Šiemet iš Lietuvos futbolo federacijos gavo 10 612 eurų. Išleido kiek mažiau nei 3000 eurų ir šiandien turi 7865 eurus. Iš šiųmetinių lėšų taip pat buvo padengtos ankstesnės skolos iš tų laikų, kai federacijai vadovavo Sigitas Jukna. 

Susirinkimo dalyviai informuoti, kad šiemet TAFF surengė 25 renginius.

Susibūrę TAFF nariai diskutavo apie Tauragės rajono jaunimo galimybes sportuoti, apie prastą dušų būklę prie sporto salių mokyklose.  


kurjeris.lt inform.
| redakcija@kurjeris.lt