12 Bal 2017
        Šį penktadienį balndžio 07 d. kavinėje „ Deizė“ įvyko FK „ Tauras“ komandos pristatymo šventė, į kuria buvo sukviesti visi FK „ Tauras“ komandos dalininkai( buve ir dabartiniai), rėmėjai, Tauragės rajono valdžia, sirgaliai.

        Po metų petraukos į futbolo stadioną grįžusiai „Tauro“ komandai sėkmės linkėjo ir naujasis apskrities
futbolo federacijos prezidentas Arūnas Pukelis, ir meras Sigitas Mičiulis, ir ilgametis treneris Jonas Stažys. Su dovanomis sportininkams atkeliavo tarybos nariai Pranas Petrošius ir Silverijus Statkus. Politikams įteikti firminiai futbolo klubo marškinėliai.

– Noriu palinkėti sportininkams proto ir sveikatos, o tada bus ir pergalių. Būna tų nesėkmių, bet jūs tikrai galite žaisti ir laimėti. Tad linkiu nenusiminti, aktyviai treniruotis ir telydi jus sportinė sėkmė. Ji tikrai daug lemia, – kalbėjo ilgametis futbolo treneris J.Stažys.

Meras S.Mičiulis futbolininkams linkėjo, kad visuomet būtų pilnas stadionas, o sirgalių palaikymas būtų tvirtas.

– Tuomet ir pergalių bus daugiau. Tačiau pergalės nėra dovanojamos, o iškovojamos. Todėl žaidėjams linkiu kautis, grumtis, būti kaip vienas kumštis. Noriu padėkoti visiems rėmėjams, kurie prisideda prie komandos išlaikymo, labai tikiuosi, kad ateityje tų rėmėjų tik daugės, ir šis nuostabus žaidimas, populiarus visame pasaulyje, bus populiarinamas ir Tauragėje, – linkėjo rajono meras S.Mičiulis.

kurjeris.lt inform.
redakcija@kurjeris.lt