23 Vas 2019

kurjeris.lt inform. redaktore@kurjeris.lt

2019-02-22

Vakar sostinėje apdovanoti Lietuvos futbolo geriausieji. Triumfo akimirkomis džiaugėsi ir tauragiškė Vestina Neverdauskaitė, pelniusi geriausios 2018-ųjų futbolininkės vardą.

Lietuvos futbolo federacija kasmet išrenka ir apdovanoja geriausius ir perspektyviausius šios sporto šakos atstovus. Vakar iškilminga ceremonija surengta sostinėje. Spaudoje skelbiama, kad šiemet surengtose iškilmėse dalyvavo ir Lietuvos Respublikos prezidentas Valdas Adamkus, įvairių Lietuvos futbolo klubų vadovai, treneriai, žaidėjai ir kiti futbolo bendruomenės nariai.

Geriausiu praėjusių metų šalies futbolininku pripažintas Arvydas Novikovas, o futbolininke – Vestina Neverdauskaitė, šiuo metu žaidžianti Šiaulių „Gintra-Universitetas“ komandoje.

Tauragiškė geriausios Lietuvos futbolininkės vardą pelnė ir 2015 metais. Lietuvos čempione mergina tapo keturiskart. Ne kartą geriausios žaidėjos vardą pelnė ir Tauragės rajono sportininkų apdovanojimuose.

Vakar savo apdovanojimą atsiėmusi mergina žurnalistams pasakojo besidžiaugianti laimėjimu. Nors šis jai toli gražu ne pirmas aukštas įvertinimas.

– Be galo džiaugiuosi, darbas duoda vaisių. Aš manau, tai lėmė įdėtas darbas, aplinkinių palaikymas. Yra žmonių, kurie žino, kiek aš įdedu į darbą ir kaip jį myliu. Praėję 2018 metai užgrūdino. Svajonės pildosi, nereikia nuleisti rankų, tik reikia daug ir sunkiai dirbti, – džiūgavo tauragiškė.