03 Bir 2019

 Tauragės miestas švenčia miesto gimtadienį, futbolistai švenčia miesto gimtadienį, net tris dienas surengė futbolistams turnyrus. 
Gegužes 31 d. , birželio 1- 2 dienomis Tauragėje miesto šventės metu , Vytauto stadijone buvo surengtas vaikų gimusiu: 2013 m. , 2012 m. , 2010 m. , 2009m. ir 2008m. futbolo turnyrai.
Pirma turnyro diena standartinėse aikštelėse žaide U-7 ir U-8 vaikų varžybos, vyko suskirsčius vaikus, pagal jų pajėgumą ir galimybes, aikštelėje žaidę 1/1 ir vartininkas, po varžybų ,sukilus gerom emocijom, vaikai metė išūkį,  savo tėvams ir žaidė 1 prieš1,  kas prieš tėti, kas prieš mamą ar močiutę. Visi buvo apdovanoti medaliais ,atminimo dovanėlėmis.
 Antra diena turnyre žaide U-10 amžiaus grupės. Jungtinę komanda sudaryta iš TFM, treneris Žydrūnas Mačaitis ir Sporto centro,  treneris Tomas Rimas ir svečiai iš Plunges , Tėlšių, Palangos, Klaipedos, Mažeikių,  Jurbarko, Pagėgių. Kadangi pagal Lietufo futbolo federacijos rekomendacijas iki 14 metų amžiaus rezultatai neskaičiuojami, tai visos komandos  gavo medalius ir atminimo dovanėlias, kurias įstigė Tauragės apskrities futbolo federacija. 
Turnyro trečia diena žaidė U - 11 ir U-12 amžiaus vaikai.  Tauragė šioje amžiaus grupėje istatė dvi komandas, iš viso dalyvavo 8 komandos suskirstitos i du pogrupius . Varžėsi komandos iš Tėlšių ,Šiaulių Kuršėnų,Pagėgių ,Plungės.  Visi buvo apdovanoti Tauragės apskrities futbolo federacijos įsteigtais prizais.