Tauragiškiai dalyvavo Šiauliai city football cup

Tauragiškiai dalyvavo Šiauliai city football cup

30 Sau 2018
Penktadienį sausio 26d. trenerio Tomo Rimo 2007m. gim. auklėtiniai, dalyvavo Šiauliai city football cup turnyre. Turnyre dalyvavo net 12 komandų, tarp komandų buvo ir keturios Latvijos komandos. Tomo Rimo auklėtiniai  iškovojo penktąją vietą.
Žemaitijos regiono treneriu išrinktas A. Bendikas

Žemaitijos regiono treneriu išrinktas A. Bendikas

24 Sau 2018

„Tauragės žinių“ inform. 
info@taurageszinios.lt


Sausio 16 d. Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) Valdybos posėdyje buvo pristatytos ir patvirtintos regionų rinktinių trenerių kandidatūros. Kaip ir pernai, Lietuvos regionų pirmenybėse susirungs iš Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos regionų žaidėjų suburtos komandos.

Praėjusiais metais Lietuvos futbolo federacija (LFF) startavo su nauju projektu – regionų rinktinėmis, kurios tarpusavyje kovoja dėl nugalėtojų taurės. Futbolininkai, suskirstyti pagal amžiaus grupes (U14, U15, U16, U17), rungtyniauja 4 regionuose.

Pernykščiame čempionate Tauragei atstovavo 6 futbolininkai. Eligijus Dusevičius buvo kviečiamas į U14 Žemaitijos rinktinę. Vartininkas Sidas Mačaitis – į U15 (2003 m. gimimo) rinktinės pagrindinio vartininko poziciją. Į šią komandą taip pat pakviesti vidurio gynėjas Edgaras Kačergius, puolėjai Haris Ramanauskas ir Mantas Pikčiūnas. Pastarasis sausio viduryje grįžo iš U15 rinktinės atrankos…
Registracija į „LadyGolo“ žaidynes

Registracija į „LadyGolo“ žaidynes

11 Sau 2018

Kaip ir kasmet, kviečiame Jus ir Jūsų mokyklas registruotis ir dalyvauti jau tradiciniame kasmetiniame Ladygolas salės futbolo čempionate mergaitėms! Unikalių, Baltijos regione analogų neturinčių moksleivių salės futbolo (futsalo) žaidynių dalyvės ir nugalėtojos dovanų gaus futbolo kamuolių, treniruočių bei varžybų
aprangų, o taip pat kitų prizų ir apdovanojimų.

Kas gali dalyvauti? Visos Lietuvos mokyklos

Kada vyksta? Sausio - birželio mėnesiais

Kas gali žaisti? Žaidynės vyks trejose amžiaus grupėse. Dalyvauti galės 6 kl. (gim. 2005 m.) ir jaunesnės, 8 kl. (gim. 2003 m.) ir jaunesnės bei 10 kl. (gim. 2001 m.) ir jaunesnės moksleivės.

Iki kada registracija? Registracija prasidėjo gruodžio 11 d., o baigsis jau visai netrukus - sausio 19 d. 24:00.

Kur gauti daugiau informacijos? Registraciją ir papildomą informaciją rasite internete, adresu www.ladygolas.lt, konsultuotis galite el. paštu…
Turnyras L. Pavilioniui atminti

Turnyras L. Pavilioniui atminti

20 Grd 2017Antri metai iš eilės yra rengiams futbolo turnyras, L. Pavilionio atminimui. Šiais metais jis surengtas gruodžio 17 d. sekmadienį.
 
Liudas Pavilionis buvo žmogus, kuris savo sportiniais pasiekimais ilgus metus garsino Tauragės vardą, buvęs FK"Tauras" žaidėjas, treneris ir komandos vadovas.

Turnyras rengtas tris kartus, birželio mėnesį perkeltas dėl U-19 komandos žaidėjų egzaminų, spalį-  dėl U-17 finalų ir atkrintamųjų rungtynių, dėl patekimo į Elitinę lygą. Sunku buvo padaryt jį ir tarptautinį, nes dauguma užsienio komandų jau baigia mokyklas, nes tai mūsų dvyliktokai, o daugumoje šalių mokomasi iki vienuoliktos klasės ir jų komandos suyra. Todėl jis buvo sujungtas su FK"Tauras" kalėdinių turnyrų ir turnyre dalyvavo visos U-19, U-17, U-16 ir U-15 komandos iš Tauragės rajono.


I vieta - FK Tauras S2
II vieta- FK Tauras A1
III…
Merginų turnyras 5x5

Merginų turnyras 5x5

21 Grd 2017


Š.m. gruodžio 16d. vykusiame Kalėdiniame merginių gimusių 2000m. ir jaunesnių futbolo 5x5 turnyre, rungtyniavo 5 komandos iš Plungės, Mažeikių, Telšių, Vilkijos ir Tauragės.
Buvo apdovanotos kiekvienos komandos geriausios žaidėjos. Taip pat atskirai apdovantos geriausios turnyro žaidėjos (geriausia vartininkė, geriausia gynėja, geriausia puolėja).
Trečiąja turnyro vietą užėmusiai Mažeikių merginų komandai įteikti medaliai ir taurė, antrąją turnyro vietą užėmusiai Vilkijos komandai įteikti medaliai ir taurė, bei pirmąją vietą Tauragės merginoms įteikti pirmos vietos medaliai ir nugalėtojų taurė.


„TauCup2017“ 2008m.

„TauCup2017“ 2008m.

20 Grd 2017


Gruodžio 16d. Tauragės futbolo mokykla surengė turnyrą, dar vienai amžiaus grupei, tai 2008m. gimimo futbolo lankantiems vaikams.

Turnyre dalyvavo : Tauragės futbolo mokykla, Telšių „ Džiugas“-1, Telšių „ Džiugas“-2,  Pagėgių komanda, Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos komanda.

I vieta  - Tauragės futbolo mokyklai 
II vieta - Telšių Džiugas - 1
III vieta - Pagėgiai
IV vieta - Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykla
V vieta - Telšių Džiugas-2.

Turnyre buvo išrinkti visų komandų geriausi žaidėjai, jiems įteiktos geriausio žaidėjo statulėlės.
„TauCup2017m.“ U- 9

„TauCup2017m.“ U- 9

20 Grd 2017

Gruodžio 09d. Tauragės futbolo mokykla kartu su Tauragės apskrities futbolo federacija pravedė turnyrą TauCup2017 U-9(2009m.)
Turnyre dalyvavo: Tauragės FM, Klaipėdos FM, FC Džiugas Telšiai, FA Šiauliai, Palangos FM, FK Šilutė.
Turnyre buvo visi nugalėtojai. Svarbiausia popiarinti ir skatinti žaisti futbolą.
FUTBOLO ŠVENTĖ 2017m.

FUTBOLO ŠVENTĖ 2017m.

10 Grd 2017


Futbolo diena yra minima kasmet gruodžio 10 d.  1904m. Paryžiuje 6 šalys ( Prancūzija, Belgija.Olandja, Švedija ir Šveicarija) įkūrė Tarpatutinę futbolo federaciją FIFA.1930m. federacijos iniaciatyva buvo pradėti rengti pasaulio futbolo čempionatai,Europos futbolo pirmenybės.   

Tauragės apskrities futbolo federacija tą proga surengė , Tauragės apskrities futbolo vaikų šventę, kurioje buvo pakviesti visi Tauragės apskrities futbolą lankantys vaikai, visų amžiaus grupių vaikai buvo kviečiami į sceną, jiems buvo įteikti simboliniai priziukai.

Buvo išskirti 2017m. pažangą padarę jaunieji futbolistai:


2017m. Pažanga - Lukas Liola ( Vaikų globos namų „ Šaltinėlis“ auklėtinis)

2017m. Pažanga - Džiugas Raudonis ( FK Tauras , trnerio Dariaus Stažio auklėtinis)

2017m. Pažanga - Vilius Pilukaitis  ( Fk Tauras, trnerio Dariaus Stažio auklėtinis)

2017m. Pažanga - Egidijus Dusevičius ( FK Tauras, trenerio Dariaus Stažio auklėtinis)

2017m.…
TauCup 2017

TauCup 2017

05 Grd 2017

      Tauragės futbolo mokykla su Tauragės apskrities futbolo federacija gruodžio 2d.  pravedė U-8, salės futbolo 5x5 turnyrą Tauragėje  „ TauCup2017 “.
      Dalyviai Klaipėdos FM “Baltai” dvi komandos, FA Šiauliai dvi komandos, FK Šilutė ir Tauragės FM.
      Sveikinome visus dalyvius, kai kam tai pirmas turnyras, reikėjo nugalėti baimę suklysti, reikėjo stengtis atlikti geriau, šiandien visi nugalėtojai.
      Tauragės FM šio turnyro geriausiu žaidėju pripažintas Justas Mačiūnas.
      Komandos berniukai: Kernius Mozūraitis, Nedas Šimkus, Orestas Šimaitis, Edmundas Kupstas, Nidas Kazakevičius, Dovydas Jasaitis, Naglis Čerkauskas, Paulius Zaicas stengėsi rungtyniauti gerai, tik šiek tiek ženkliau šį kart išsiskyrė ir atskirais asmeniniais prizeliais buvo apdovanoti Simonas Stanevičius jis labai patikimai gynė vartus, daug gerų perdavimų ir posūkių atliko Titas Markevičius, daug atkovojo kamuolių ir…
S. Ivanovo turnyras

S. Ivanovo turnyras

05 Grd 2017

     Šių metų gruodžio 2 d. įvyko kasmetinis turnyras, kuris organizuojamas eilia metų  S. Ivanovo taurė  laimėti turnyras, jis organizuojamas būtent Sergėjaus Ivanovo, amžinatelsio futbolo trenerio atminimui.
     Dalyvavo keturios senjorų komandos: Telšiai, Plungė, Kybartai ir Tauragė.
     S. Ivanovo taure laimėjo Plungės senjorai. Antri liko Telšių senjorai, treti - Tauragės senjorai, ketvirti- Kybartų senjorai.
    Geriausiais žaidėjais pripažinti : Masntas Bartušis ( Plungė), Tomas Bangvilis ( Telšiai), Mindaugas Venckus ( Tauragė), Rimvydas Melsvaldas ( Kybartai) .
    Turnyrą organizavo - Dainius Šimkus, kuris vis prisimena ir kitiems neleidžia pamiršti savo buvusio futbolo trenerio S. Ivanovo.Merginų futbolo turnyras

Merginų futbolo turnyras

30 Lap 2017

    Lapkričio 27d. Žalgirių gimnazijoje vyko merginų salės futbolo turnyras, skirtas Valstybės atkūrimo šimtmečiui. Turnyre dalyvavo Šilalės S. Gaudėšiaus gimnazijos, Šiaulių sporto gimnazijos, Tauragės „Versmės“ bei Žalgirių gimnazijos I – a ir II – a komandos. Varžybos vyko ratų sistema, kur pravesta 20 –šimt  susitikimų. Susitikimams teisėjavo mokomąją praktiką atliekanti merginų futbolo komandos trenerė S. Bajorinaitė, “Versmės“ gimnazijos kūno kultūros mokytojas metodininkas A. Skurdelis bei „ Versmės „ gimnazistas L. Šileika.
   Šiuo metu Žalgirių gimnazijoje mokosi S. Bajorinaitės treniruojamos moterų futbolo komandos net septynios žaidėjos, tad ir šį turnyrą rėmė Tauragės futbolo federacija. Komandos iškovojusios pirmą, antrą ir trečią vietas buvo apdovanotos Tauragės futbolo federacijos įsteigtomis taurėmis bei medaliais. Turnyras užtruko ilgokai, tad esame Federacijai dėkingi ir už komandų…
Lietuvos kariuomenės diena paminėta įvairiais renginiais

Lietuvos kariuomenės diena paminėta įvairiais renginiais

27 Lap 2017

      1918 m. lapkričio 23 d. atkurta LR kariuomenė. Tai dienai paminėti ,,Versmės“ gimnazijoje vyko integruoti pilietiškumo ir neformalaus švietimo renginiai. Supažindinti su kario tarnyba atvyko buvę gimnazijos mokiniai, o dabar Tauragės Kęstučio MPB savanoriai šauktiniai. Visi I klasių mokiniai buvo pakviesti į susitikimą su savanoriais šauktiniais, išgirdo pasakojimų apie jų gyvenimą batalione, apžiūrėjo ginkluotę. Taip pat vyko tradicinis futbolo turnyras, kuriame dalyvavo 4 komandos: ,,Versmė“ 1, ,,Versmė“ 2, PRC ir Kęstučio MPB. Varžybos vyko dviem ratais. 1 vieta džiaugėsi KMPB komanda, 2 – PRC žaidėjai, 3 ir 4 vietose liko ,,Versmė“ 1 ir ,,Versmė“ 2 komandos. Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti KMPB Justinas Pučinskis, PRC Lukas Liola, ,,Versmė“ 1 Laurynas Šileika, ,,Versmė“ 2 Gabrielius Kojelis. Aktyvaus sirgalių palaikymo…
U-17 I lyga Tauragės „ Tauras“ liko antri.

U-17 I lyga Tauragės „ Tauras“ liko antri.

30 Spa 2017

Spalio 28–29 d. Tauragės dirbtinės dangos stadione vyko LVJFA I lygos finalai.

Alytaus SRC – Tauragės FK „Tauras“ 1:2


Įvarčiai: 37 min. Germantas Žigas (ASRC); 74 (iš 11 m baud.) ir 80+2 min. Paulius Trijonis („Tauras“)

Įspėti: 34 min. Rokas Bubnys, 72 min. Lukas Marcinkevičius, 78 min. Aivaras Kariniauskas (ASRC); 52 min. Rokas Vaidžiulis, 80+3 min. Paulius Trijonis („Tauras“)


FK „Panerys“ – Palangos SC 0:5


Įvarčiai: 33 ir 58 min. Žygimantas Petrošius; 41, 65 ir 68 min. Edvinas Girdenis (PSC)

Įspėti: 67 min. Erikas Fominas („Panerys“); 54 min. Marijus Liolys (PSC)


Mažasis finalas: FK „Panerys“ – Alytaus SRC 1:1 (baud. 1:4)


Įvarčiai: 29 min. Raimond Jakovič („Panerys“); 77 min. Lukas Marcinkevičius (ASRC)

Įspėti: 74 min. Andžej Babelis („Panerys“); 43 min. Germantas Žigas, 60 min. Armantas Žigas (ASRC)


Didysis finalas: Tauragės…
Tauragės Apskrities futbolo turnyras  Kariuomenės dienai

Tauragės Apskrities futbolo turnyras Kariuomenės dienai

25 Spa 2017
     Spalio 20 d. įvyko  I ratas Tauragės apskrities futbolo turnyro kariuomenės dienai paminėti. Dalyvavo keturios komandos: „ Versmė- 1“, Versmė - 2,  KMPB, PRC. 
      I rate geriausiai pasirodė KMPB komanda, ji sužaidė visas varžybas be  pralaimėjimų ir surinko  9 taškus, PRC komanda - 6 taškai, Versmė - 1  komanda 3 taškai, o Versmė - 2 komanda , nepelnė nei vieno taško.
     II ratas planuojamas žaisti lapkričio 20 d..
   
     Varžybų organizatoriai :  tauragės apskrities futbolo federacija, ,,Versmės‘‘ gimnazijos administracija., masinio futbolo organizatorius A. Skurdelis.


Vadovavimą Tauragės apskrities futbolo federacijai tęsia Arūnas Pukelis

Vadovavimą Tauragės apskrities futbolo federacijai tęsia Arūnas Pukelis

25 Spa 2017

Penktadienį surengti Tauragės apskrities futbolo federacijos (TAFF) prezidento rinkimai. Juo vienbalsiai išrinktas iki šių rinkimų federacijai vadovavęs Arūnas Pukelis.  


Tądien vienbalsiai išrinkta ir TAFF valdyba. Į ją pateko Jonas Stažys, Darius Stažys, Remigijus Bumbliauskas ir Jaunutis Šetkus. Anot TAFF prezidento Arūno Pukelio, kai bus suformuota Tauragės futbolo akademija, veiklos atsiras ir jaunesnės kartos atstovams.

TAFF prezidento rinkimams buvo iškelta tik viena – A.Pukelio – kandidatūra, tačiau vadovaujantis federacijos įstatais jos nariai apie rinkimus buvo informuoti prieš 30 dienų ir kiekvienas jų turėjo teisę pasiūlyti savo kandidatūrą.

Susirinkimo metu buvo patvirtinta TAFF įstatų redakcija, pristatyta išlaidų ataskaita. 2017 metus TAFF pradėjo su 220 eurų likučiu sąskaitoje iš praėjusių metų. Šiemet iš Lietuvos futbolo federacijos gavo 10 612 eurų. Išleido kiek mažiau nei…
LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo  pirmenybių nugalėtojai FK „Šilalė“

LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybių nugalėtojai FK „Šilalė“

22 Spa 2017


Spalio 21 d.   FK "Šilalė" tapo LFF III-os lygos Klaipėdos regiono pirmenybių nugalėtoja, papildomose rungtynėse dėl pirmos vietos įveikusi "Sakuoną-Rūgpienių kaimą",rezultatu ( 0-0) 0:1.  FK „ Šilalė“ pergalingą įvartį pelnė Vytautas Kurmis.

Sveikiname FK „ Šilalė“ su pergale.
Tauragėje „ Futboliukas 2017 “

Tauragėje „ Futboliukas 2017 “

12 Spa 2017
       Šių metų spalio 11 d. Tauragėje įvyko Tauragės rajono iki mokyklinio ir prieš mokyklinio ugdymo įstaigų futbolo varžybos „ Futboliukas 2017 “
        Turnyrą organizavo Tauragės lopšelis- darželis „ Kodelčius“ , kuris sukvietė Tauragės darželius: „ Žvaigždute, „ Pušelė“, „Ąžuoliukas“dalyvauti šiame turnyre.
       Turnyro metu buvo įmušta 8 įvarčiai, praleistas labai geras laikas, paminėta apkabinimo diena.
       Visi turnyro mažieji  dalyviai apdovanoti medaliais.
        Partneriai: Tauragės apskrities futbolo federacija, Tauragės futbolo mokykla.
Futbolo turnyras 2005m. gim. RUDUO-CUP taurei laimėti

Futbolo turnyras 2005m. gim. RUDUO-CUP taurei laimėti

12 Spa 2017
   Šių metų spaio 07 d.  Tauragės dirbtinos dangos aikštėje vyko berniukų gim.2005 futbolo turnyras RUDUO-CUP taurei laimėti.
    Šiame turnyre dalyvavo 9 komandos :  Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Telšių, Gargždų ir Tauragės. Komandos žaidė rato sistema:  8 varžybos po 18 min. Tomo Rimo auklėtiniai šiame turnyre iškovojo 7pergales ir vienas varžybas sužaidę lygiosiomis. Tauragiškiai užėmė 1vietą, antri liko Šiaulių FA II komanda, treti liko Gargždų futbolininkai.
     Visos komandos buvo apdovanotos atminimo taurėmis , buvo apdovanoti ir geriausi komandų žaidėjai. Komandos prizininkės buvo apdovanotos medaliais.

    Geriausiu Tauragės komandos žaidėju pripažintas buvo MINDAUGAS ANDRIEKUS.

    GERIAUSI KOMANDŲ ŽAIDĖJAI:
1.BENAS ČEKANAVIČIUS-ŠIAULIAI FA
2.NOJUS AUDINIS-ŠIAULIAI FA2
3.JORIS KABELKA-KLAIPĖDOS FM2
4.TITAS PRANAUSKAS-KAUNO FM OLIMPAS
5.MATAS JOKUBAUSKAS-KAUNO FM TAURAS
6.LUKAS BILEVIČIUS-KAUNO FM TAURAS2
7.ARNAS MARTINKUS-TELŠIŲ DŽIUGAS
8.ARNAS RIAUKA-GARGŽDŲ BANGA

GERIAUSI ATSKIRŲ POZICIJŲ ŽAIDĖJAI:
1. GERIAUIAS…
Paaiškėjo ketvirtfinalio ir paguodos etapo dalyvės

Paaiškėjo ketvirtfinalio ir paguodos etapo dalyvės

12 Spa 2017
Spalio 6 dieną sužaistos paskutinės LMFA Pirmos lygos rungtynės, po kurių išaiškėjo dėl medalių kovosiančios aštuonios komandos.

Pietų regiono
pirmą vietą išplėšė Vilniaus MFA „Žalgiris B“, aplenkusi Vilniaus FM-„Amber“ (dėl geresnio tarpusavio rungtynių rodiklių). „Žalgiris B“ spalio 3 dieną nesulaukė varžovių – Vilkaviškio „Šešupės“, todėl LMFA Drausmės komiteto sprendimu žalgirietėms įskaityta techninė pergalė 3:0. Lemiamos grupės rungtynės vyko Alytuje, kur „Žalgiris B“ laimėjo 1:0 dėl Erikos Šupelytės įvarčio ir iškovojo 21 tašką.

Rytų regiono
varžybos finišavo intriguojančia Ukmergės „SC-Keliai“ ir Jonavos KKSC-„Eos-Aušra“ akistata. Svečių gretose „hetriku“ pasižymėjo Judita Sabatauskaitė, tuo tarpu ukmergiškių gretose du įvarčius nuo 11 m atžymos įmušė Irina Kvasnickaitė, o galutinį rezultatą 3:3 užfiksavo Gabija Toropovaitė. „Futbolo širdys“ iš Ukmergės išsaugojo pirmą vietą, o jonavietės liko antros.

Tauragės MFK namų…
Merginų futbolas

Merginų futbolas

12 Spa 2017

        Spalio 02 d. Tauragės Žalgirių gimnazijoje vyko merginų salės futbolo turnyras. Dalyvavo septynios komandos : Šilalės S. Gaudiešiaus gimnazijos, Vilkijos I, Vilkijos II, Tauragės „Versmės“ gimnazijos, Žalgirių gimnazijos I ir II, bei PRC merginų komandos. Ištraukus burtus, komandos pasiskirstė į du pogrupius. Pirmame pogrupyje nugalėjo Vilkijos II komanda, Žalgirietės II - antros, trečios - PRC merginos, ketvirtos-„Versmės “gimnazistės. Antrame pogrupyje nugalėjo Šilalės S. Gaudiešiaus gimnazijos komanda, Žalgirių gimnazijos I komandos merginos - antros, trečios liko jauniausios turnyro dalyvės - Vilkijos I komanda . Komandos iškovojusios pogrupiuose I- II vietas, varžėsi dėl turnyro apdovanojimų.
     Šį kart stipriausios buvo Šilalės S. Gaudiešiaus gimnazijos moksleivės, antros Vilkijos II merginos, Žalgirių gimnazistės - trečios ir ketvirtos.
    ​ Merginų futbolas Žalgirių gimnazijoje…
Futbolo turnyras Mokytojų dienai paminėti

Futbolo turnyras Mokytojų dienai paminėti

12 Spa 2017
         Tauragės BLM vaikinų futbolo komandos rinkosi į „Versmės“ gimnazijos stadioną, kur vyko futbolo turnyras. Tylos minute buvo pagerbti mokytojai, kurių jau nebėra tarp mūsų. Šio turnyro naujovė, kad komanda nugalėtoja buvo ta, kuri daugiausiai įmušė įvarčių.
        37 įvarčius pelniusi turnyro nugalėtoja tapo Žalgirių gimnazijos komanda. Šeimininkų 1 komanda su 15 įvarčių liko antri, trečią vietą iškovojo 14 įvarčių įmušę PRC vaikinai, ketvirta liko „Versmė“2 su 2 įvarčiais.
        Mušti įvarčius – naujovė, kuri pasiteisino: komandos didesnį dėmesį skyrė atakoms.
        Turnyro rėmėjai – „Versmės“ gimnazijos administracija, Tauragės apskrities futbolo federacija, su kuria palaikome abipusiu supratimu pagrįstus santykius. Tai padeda pasiekti, kad masinis futbolas Tauragėje gyvuoja.

       Tauragės apskrities masinio futbolo kuratorius Alvydas Skurdelis

Tauragėje vykusiam 2007m. gim. futbolo turnyre tauragiškiai iškovojo antrąją vietą

Tauragėje vykusiam 2007m. gim. futbolo turnyre tauragiškiai iškovojo antrąją vietą

02 Spa 2017

              2017 09 23 Tauragėje vyko 2007m.gim berniukų futbolo turnyras TAU-CUP,kuriame dalyvavo komandos iš Klaipėdos, Marijampolės, Kauno, Panevėžio, Gargždų ir Tauragės. Kiekviena komanda sužaidė 6 varžybas po 25min.
          Tomo Rimo auklėtiniai šiame turnyre laimėję keturis susitikimus ir patyrę du pralaimėjimus užėmė antrą vietą.
         Pirmi liko Panevėžio FA auklėtiniai, šiame turnyre nepatyrę nė vieno pralaimėjimo.
         Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis,buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai.
          Geriausiu Tauragės komandos žaidėju pripažintas GVIDAS MATULIS.
          Geriausiu turnyro vartininku išrinktas Martynas Statkus, o   puolėju tapo KASPARAS MORKŪNAS.
Išrinkti geriausi turnyro žaidėjai:

Geriausias turnyro vartininkas-MARTYNAS STATKUS(Tauragė)
 Geriausias turnyro gynėjas-MATAS DALINKEVIČIUS(Kaunas)
Geriausias turnyro puolėjas-MATAS DILYS(Panevėžys)
Geriausias turnyro saugas-LUKAS DOBROVOLSKIS(Klaipėda)
Techniškiausias turnyro žaidėjas-ARMINAS(Panevėžys)
Rezultatyviausias turnyro puolėjas-KASPARAS MORKŪNAS(Tauragė)

Dėkojam TAFF, FK Tauragė ir Tauragės VJSM už pagalbą.  


Intriga iki paskutinių minučių 5x5 mažojo futbolo pirmenybėse ir "Arsenalo" triumfas

Intriga iki paskutinių minučių 5x5 mažojo futbolo pirmenybėse ir "Arsenalo" triumfas

27 Rgs 2017

Nedidelis, bet jaukus vakarų Lietuvos miestelis Šilalė šeštadienį atsidurė visos mažojo futbolo bendruomenės dėmesio centre. Čia paaiškėjo Lietuvos mažojo futbolo asociacijos (LMFA) pirmenybių nugalėtojai.

Šilalė surengė penktąjį ir tuo pačiu lemiamą penkis mėnesius trunkančių Lietuvos pirmenybių etapą. Jame dvylika turnyro komandų tradiciškai sužaidė po dvejas rungtynes, po kurių paaiškėjo, kas gins šalies garbę kito sezono mėgėjų Čempionų lygos varžybose.

Prieš paskutinį varžybų etapą intriga degė atvira liepsna. Į titulą pretenduoja net trys komandos, surinkusios po 24 taškus. Tai - Kauno „Arsenalas“, Vilniaus „El Dorado“ ir Alytaus „Rese“.


Kai finalinis teisėjų švilpukas užfiksavo triuškinamą "El Dorado" pergalę prieš "Eagle Team-Žibintą", Kauno "Arsenalo" žaidėjai pajuto nenusakomą palengvėjimą ir pasidavė pergalingoms siautulingoms emocijoms. "Arsenalas", "El Dorado" ir Alytaus "Rese" surinko 30 taškų, tačiau…
8x8 Tauragės apskrities futblo mėgėjų pirmenybės

8x8 Tauragės apskrities futblo mėgėjų pirmenybės

08 Rgs 2017

     Šių metų rugsėjo 07 d. įvyko 8x8 Tauragės mėgėjų pirmenybių paskutinis turas. Paskutiniame ture kova vyko, dėl trečios ir ketvirtos vietos, nes pirma ir antra vietos buvo jau aiškios.
     Pirmą vietą pirmenybėse iškovojo ir tapo 8x8 Tauragės apskrities futbolo mėgėjų pirmenybių čempionais komanda „Liberty Beach“.
    Antrą vietą užsitikrino komanda „Komanda“.
    Treciąją vietą iškovojo - komanda „ Norlin“ .
    Ketvirti liko komanda „ Suktukas“ .
   Turnyrinės lentelės dugne, šeštoje vietoje, liko komanda „Vailida/Savirida“, kuri neiškovojo nei taško. Laipteliu aikščiau komanda „Tauriukai“.
    Pirmas tris vietas iškovojusios komandos buvo apdovanuotos: taurėmis, medaliais ir „Hummel“ piniginiais čekiais, kurios įsteigė Lietuvos futbolo mėgėjų lyga.
    Išrinkti 8x8 Tauragės apskrities futbolo mėgėjų pirmenybių geriausi žaidėjai:
Komandos „ Liberty beach“ geriausias žaidėjas…

1 2 3 - 4 >